PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZIMOWY POP UP STORE NENUKKO

ZIMOWY POP UP STORE NENUKKO

2. grudnia rusza trzydniowy pop up store Nenukko z udziałem aktualnej kolekcji jesień zima 2011 - Darkness requires white spots. Sprawdź szczegóły i weź udział w naszym konkursie.

Nenukko to grupa projektantów tworząca w duchy uniseksualnej prostoty. Wyznając autorską zasadę – bez nadinterpretacji, bez ograniczeń, z dala od konsumpcyjnego obłędu – tworzą modę uniwersalną i praktyczną, z wykorzystaniem „wdzięcznej” dzianiny, której właściwości pozwalają na realizację podstawowych założeń ideowych.

 

Już 2. grudnia projekty Nenukko pochodzące z aktualnej kolekcji 'Darkness requires white spots' zostaną zaprezentowane w formie pop up store, który zagości we wnętrzach showroomu Pret-a-Porter PR. Najlepsze modele w unikalnej wersji i w limitowanej liczbie egzemplarzy będzie można nabyć w specjalnych świątecznych cenach. Wydarzenie potrwa od 2 do 4 grudnia 2011.

 

 

UWAGA, KONKURS!


Dla wszystkich, których pasjonuje twórczość Nenukko i chcieliby nabyć modele z ich najnowszej kolekcji, mamy do wygrania 2 zaproszenia na wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy jedynie wysłać do naszej redakcji zgłoszenie mailowe na adres: promocja@lamode.info. Kto pierwszy, ten wygrywa!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: konkurs | Nenukko | trendy jesień zima 2011 | pop up store |

podobne artykuły