Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTY NA ŚWIĘTA – DLA FANEK GWIAZDORSKICH GADŻETÓW

PREZENTY NA ŚWIĘTA – DLA FANEK GWIAZDORSKICH GADŻETÓW

Dziś w cyklu „Świąteczny butik” prezentujemy przegląd prezentów na święta dla pań, które z wielką pasją śledzą modowe poczynania gwiazd. Zobacz propozycje świątecznych podarunków i sprezentuj swej ukochanej upragniony must have.

Święta to czas, gdy bliskie sercu osoby chcemy obdarować czymś wyjątkowym. Osobowość, pasja, marzenia – wszystko to powinno być brane pod uwagę przy wyborze świątecznego podarunku. A co sprawi radość prawdziwej fance mody? Nic nie uraduje jej bardziej niż oryginalny gadżet lub element uzupełniający garderobę. Wybór tego jedynego i oryginalnego przedmiotu może się jednak okazać nie lada trudnością, dlatego warto spojrzeć na gwiazdy, które doskonale wiedzą, co jest aktualnie modne.

 

Ikona mody Kate Moss uwielbia futra, Jessica Hart stawia jedynie na akcent w postaci futrzanej etoli, ale obie doskonale wiedzą, że futrzany element to ponadczasowość, glamour i przy okazji gorący must have sezonu jesień-zima 2011. Jeśli pokusisz się o sprezentowanie butów, zwróć uwagę na elegancki model Christian Louboutin Rihanny lub wygodne sneakersy Isabel Marant widziane ostatnio u Mirandy Kerr. Doskonałym pomysłem jest także biżuteria – przyglądając się tej u z butiku Coctail’me Mai Sablewskiej, wybierz dla swej ukochanej propozycję w popularnym nurcie animalistycznym. Jeśli natomiast wiesz, że bliska Ci osoba nie rozstaje się z laptopem, zwróć uwagę na modny gadżet Małgosi Sochy i podaruj jej eleganckie skórzane etui. Nic jednak nie ucieszy kobiety tak, jak idealnie dobrane perfumy – Rosie Huntington-Whiteley na co dzień i zawodowo wybiera zmysłową nowość Burberry Body.

 

Zapraszamy do naszej galerii po garść „gwiazdorskich inspiracji”!

tagi: prezenty na święta | święta | gwiazdy | w stylu gwiazd |

podobne artykuły