Logotyp serwisu lamode.info
Nowa kolekcja Zemełka&Pirowska. Dwie projektantki podbijają polski rynek

Nowa kolekcja Zemełka&Pirowska. Dwie projektantki podbijają polski rynek

Prostota w parze z oryginalnością, czyli ZEMEŁKA & PIROWSKA  podbijają polski rynek mody.

Spis treści

1. Nowa kolekcja marki Zemełka & Pirowska

2. Trendy na sezon jesionno-zimowy okiem Zemełka & Pirowska

Agata Zemełka i Anna Pirowska, działające pod szyldem ZEMEŁKA & PIROWSKA są w świecie polskiej mody nową jakością. Obie panie są absolwentkami krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i to absolwentkami nie byle jakimi, bo kreatywność idzie u nich w parze z „nosem do biznesu”. Po założeniu pracowni, szybko zyskały rozgłos i aplauz polskich kobiet. Nie kierują się trendami, nie idą w masowość, potrafią bawić się formą i kolorem. Nowoczesne, minimalistyczne formy łączą z dużymi, wyrazistymi dodatkami. W projektach wykorzystują wybrane szlachetne tkaniny, które często są podstawą dla surowych form.

Nowa kolekcja marki Zemełka & Pirowska

W najnowszej kolekcji ZEMEŁKA & PIROWSKA znów pokazują prosty fasony na bazie pięknych tkanin. Oprócz geometrycznych sukienek, spodni o szerokich nogawkach i eleganckich bluzek projektantki wprowadziły też do kolekcji ciepłe szale z warkoczem, które będą ogrzewać ich klientki w jesienno- zimowe dni. W kolorach dominują beże, brązy i srebrzyste szarości, zdarzają się też proste, ale  nonszalanckie printy. Patrząc na całość, nie można się oprzeć porównaniu ze stylem Celine czy Lanvin.

tl_files/moda polska/kolekcje/ZEMELKA&PIROWSKA - KOLEKCJA/z&p 1.jpgfot. materiały prasowe

Trendy na sezon jesionno-zimowy okiem Zemełka & Pirowska

Do kogo adresowana jest ta (i inne) kolekcje? Do kobiet, które wiedzą czego chcą i nie boją się tego wyrazić strojem, które cenią piękne materiały i szlachetną prostotę formy. Jesteśmy zafascynowani stylem Agaty Zemełki i Anny Pirowskiej, bo jednym słowem, reprezentują design na światowym poziomie! Kolekcja jest do kupienia w: on-line store, Blind CS.

Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: kolekcja | Zemełka&Pirowska | jesień-zima |

podobne artykuły