PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RAGE AGE BY CZAPUL

RAGE AGE BY CZAPUL

Moda męska dla wymagających.

Rage Age by Czapul to świeży projekt znanego designera Rafała Czapula i biznesmena Rafała Bauera. Dla obu panów najważniejsza jest niezależność w tworzeniu wizji luksusowej marki, a jak wiadomo, niezależność sprzyja kreatywności. Na dzień dzisiejszy Rage Age proponuje asortyment z  górnej półki tylko dla mężczyzn, ale chodzą też plotki o wprowadzeniu również linii damskiej.

 

Czapul stara się projektować luksusowo, ale zarazem uniwersalnie. Marynarki jego projektu na przykład, z powodzeniem założysz na imprezę jak i na biznesowe spotkanie. W butikach marki można znaleźć również mało dostępne w Polsce buty Alexandra McQueena czy Yasuhiro. Zdaje się, że motto Rage Age brzmi „Oferujemy wyjątkowe produkty dla wyjątkowych klientów”. Ubrania szyte są ze świetnych jakościowo tkanin, które wykorzystują Versace czy D&G.

 

tl_files/moda polska/marki/RAGE AGE BY CZAPUL/panorama_most.jpgfot. materialy prasowe Rage Age

 

Jednak to, co najbardziej urzeka to najnowsza kampania reklamowa firmy. Kolekcja jesień/ zima 2010 nawiązuje do powieści Borysa Akunina o rosyjskim podróżniku i arystokracie, Eraście Fandorinie. W rzeczy samej stylizacje są jakby przeniesione  z czasów carskiej Rosji; długie dwurzędowe płaszcze, marynarki z pagonami i metalowymi żołnierskimi guzikami, spodnie bryczesy, papachy, kamizelki a’la surduty. A wszystko to na tle pięknych, choć nieco surowych krajobrazów. Jaką mamy tu więc historię? Młody, elegancki i zamożny mężczyzna wyrusza w podróż w nieznane, aby odkryć to co nie odkryte - pomysłodawcom gratulujemy świeżego pomysłu, a fotografowi świetnego pleneru. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za dalszy rozwój marki.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: marka | Rage Age | Rafał Czapul | kolekcja |

podobne artykuły