PL / EN
ZARA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

ZARA – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Jak co sezon to najbardziej wyczekiwana sesja wśród popularnych marek!

Jak co sezon to najbardziej wyczekiwana kampania wśród popularnych marek – zobaczcie, co na nadchodzący sezon proponuje Zara!

 

Do stworzenia zdjęć wizerunkowych wiosenno-letniej kolekcji hiszpańska marka zaprosiła ikonę fotografii – Stevena Meisela. Kluczowy brand grupy Inditex ma w swoim portfolio coraz więcej realizacji z największymi z branży – pamiętamy sesje autorstwa Mario Sorrenti`ego, Willy`ego Vanderperre, Colliera Schorra czy Jamie`go Hawkeswortha. Ostatnia kampania w obiektywie Meisela to czarno-białe ujęcia, które w porównaniu do poprzednich projektów (jesiennej leśnej przygody lub wiosennej imprezy na plaży), wydają się minimalistyczne i statyczne.

 

Zara – kolekcja wiosna lato 2017

 

Hiszpańska marka na nowy sezon promuje w sesji miks kontrastów: ciężkiego z lekkim i ciemnego z jasnym, sportowego z eleganckim i romantycznego z rockowym. Z jednej strony mamy skórzane ramoneski, oversizowe kamizelki i płaszcze, ciężkie buty i duże torby worki, a z drugiej widzimy zwiewne sukienki, lekkie spódnice, dziewczęce balerinki i podkolanówki oraz printy w baletki. Mamy wrażenie, że współczesna primabalerina właśnie tak prezentuje się na co dzień kiedy opuszcza salę treningową.

 

Lubimy barwne historie, które twórcy Zary rysują w kolejnych kampaniach, ale ta najnowsza – wyważona i dostojna – to świetna odmiana. Jesteśmy bardzo na tak!

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: Zara | kampania | wiosna lato 2017 | ZARA |

podobne artykuły