PL / EN
Z WYPRZEDAŻY – 50% PRZECENY NA MRPORTER.COM

Z WYPRZEDAŻY – 50% PRZECENY NA MRPORTER.COM

Specjalnie dla Panów publikujemy najciekawsze ubrania z 50-procentowych wyprzedaży na multibrandowym portalu mrporter.com.

Wyprzedaże ruszyły – warto jednak nie biec do sklepów od razu, ponieważ czekając chwilę dłużej, można doświadczyć jeszcze mocniejszych przecen. Fanom adrenaliny zakupowej musimy jednak doradzić, aby nie zwlekali też zbyt długo – później półki zaczynają świecić pustkami.

 

My dziś publikujemy zestaw najciekawszych propozycji od multibrandowego portalu mrporter.com. Wśród umieszczonych w nim przez nas marek znalazły się, między innymi Marc by Marc Jacobs, Band of Outsiders, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Burberry Brit, Paul Smith oraz Marni.

 

Dokonując ścisłej selekcji postawiliśmy na klasykę – ponieważ na nią można liczyć w każdej sytuacji – ale nie zapomnieliśmy też o hitach sezonowych – kąpielówkach, kolorowych szortach lub koszulach o ciekawym wzorze. Warto przyjrzeć się kurtkom – zwłaszcza skórzanym. Przecenione o połowę ceny często nadal pozostają drogie, ale któż z nas nie chciałby „upolować” na wyprzedaży bomber jacket od Botttega Veneta?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: mrporter.com | wyprzedaże mrporter.com | wyprzedaż lato 2012 | wyprzedaże | przeceny |

podobne artykuły