PL / EN
ALEXA CHUNG I POPPY DELEVINGNE W SESJI DLA MAGAZYNU THE EDIT

ALEXA CHUNG I POPPY DELEVINGNE W SESJI DLA MAGAZYNU THE EDIT

Alexa Chung i Poppy Delevingne, jedne z najpopularniejszych brytyjskich „it girls”, a prywatnie przyjaciółki, pojawiły się we wspólnej sesji dla najnowszego numeru magazynu The Edit. Zobaczcie zdjęcia!

Długoletnie i prawdziwe przyjaźnie w show biznesie to niezwykła rzadkość. Brytyjskie modelki i trendsetterki Alexa Chung i Poppy Delevingne zaprzeczają jednak tezie, jakoby głębokie i prawdziwe więzi były czymś niemożliwym w okrutnym i pełnym rywalizacji świecie mody. Przyjaźnią się już od dziesięciu lat, wzajemnie wspierają i motywują. Magazyn The Edit postanowił więc zaprosić jedne z najsłynniejszych i na pewno najbardziej stylowych przyjaciółek show biznesu do wspólnej sesji.

 

Brytyjskie it girls zdobią zarówno okładkę, jak i edytorial najnowszego wydania magazynu należącego do platformy Net-A-Porter. W sesji inspirowanej dzikim zachodem i klimatem kina drogi Chung i Delevingne pozują przed obiektywem Stefano Galuzzi. W iście westernowych stylizacjach, za które odpowiedzialna była Natalie Brewster znajdziemy projekty Stelli McCartney, Elizabeth and James, Chloe, Rag & Bone czy Givenchy.

 

Zajrzyjcie, do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Alexy Chung i Poppy Delevingne z okładkowej sesji dla magazynu The Edit!

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Alexa Chung | Poppy Delevingne | The Edit | Net-A-Porter |

podobne artykuły