PL / EN
VICTORIA BECKHAM W OBIEKTYWIE PATRICKA DEMARCHELIER DLA SIERPNIOWEGO VOGUE UK

VICTORIA BECKHAM W OBIEKTYWIE PATRICKA DEMARCHELIER DLA SIERPNIOWEGO VOGUE UK

Dwie okładki i przepiękna sesja z udziałem Victorii Beckham, to efekty współpracy projektantki z Patrickiem Demarchelier dla sierpniowego wydania Vogue UK. Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Kiedy Victoria Beckham pojawia się w sesji okładkowej - a nie zdarza się jej to zbyt często - nie trudno spodziewać się satysfakcjonujących efektów. Zwłaszcza, jeśli za obiektywem stoi taki fotograf jak Patrick Demarchelier. Przykładem udanej współpracy tej dwójki, jest edytorial dla najnowszego, sierpniowego wydania Vogue UK, któremu towarzyszą aż dwie okładki.

 

Na jednej z nich, Victorii towarzyszy pies rasy Cavalier King Charles Spaniel o imieniu Digby. Projektantka pozuje z nim w sukience i czerwonej apaszce Prada. Z kolei drugą okładkę zdominowała prostota - z płaszczem i białą koszulą Chanel w roli głównej. Za tło całej sesji posłużyła sceneria XVIII-wiecznych murów oraz przepięknego ogrodu w Hastings, leżącego w południowo-wschodniej Anglii. Nie można jednak zapomnieć o niezwykle kluczowych elementach każdego edytorialu - stylizacjach, za które tym razem odpowiedzialna była Lucinda Chambers.

 

Victorię na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. w spektakularnej kreacji od Vivienne Westwood Gold Label, kwiaty w taczkach przewozi w jedwabnej sukni projektu Elie Saab, a na jednym z najpiękniejszych, naszym zdaniem, zdjęć tej sesji, Brytyjkę widzimy w kapeluszu od Stephen’a Jones’a, kultowych kaloszach Hunter overise’owym swetrze Max Mara. Pomimo subtelności i klasycznego klimatu całego edytorialu, nie zabrakło również humorystycznych akcentów. To zupełnie zaprzecza tezie, z którą sama Beckham stara się usilnie walczyć - że projektantka rzadko się uśmiecha i odnosi się do wszystkiego z dystansem.

 

W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia z edytorialu, a poniżej krótki film z backstage'u. Zobaczcie koniecznie! 

 

 

Źródło: youtube.com

 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Patrick Demarchelier | Vogue UK | Vogue UK sierpień 2014 | Vogue UK August 2014 | okładka | sesja okładkowa | Victoria Beckham |

podobne artykuły