PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WSPÓŁCZESNA MARIA ANTONINA W VOGUE JAPAN

WSPÓŁCZESNA MARIA ANTONINA W VOGUE JAPAN

Współczesna dama dworu od czasu do czasu nosiłaby również spodnie, bo płeć nie jest ograniczeniem dla dzisiejszej mody. Zobaczcie sesję autorstwa Giampaolo Sgura, która ukazała się w październikowym Vogue Japan.

Dawniej moda była dostosowana do płci, dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą sobie pozwolić na znacznie większą swobodę w tworzeniu swojego personalnego wizerunku. W sesji dla październikowego Vogue Japan możemy zobaczyć, że w obecnych czasach nawet Maria Antonina czasem zakładałaby spodnie.

 

W sesji króluje przepych, zarówno w stylizacjach, jak wi wystroju wnętrz, które posłużyły za tło do zdjęć. Złote zdobienia na ścianach i drzwiach, fotele obite szlachetnymi tkaninami oraz wszechobecne kwiaty i świece wspaniale komponują się z bogatymi, barokowymi stylizacjami stylizacjami.

 

Ymre Stiekema jednak nie została ubrana jedynie w stroje charakterystyczne dla kobiet, ale i te, na które niegdyś mogli pozwolić sobie jedynie mężczyźni. Tutaj strojne suknie kontrastują z zestawami przypominającymi mundury. Jednak niezależnie od tego, czy dana stylizacja był inspirowana modą męską, czy źeńską, modelka ma na głowie charakterystyczne dla epoki peruki.

 

Zobaczcie zdjęcia, które wykonał włoski fotograf, Giampaolo Sgura.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Vogue | Vogue Japan | Giampaolo Sgura | Ymre Stiekema |

podobne artykuły