PL / EN
DAPHNE GROENEVELD W SESJI AUTORSTWA MARIANO VIVANDO W MAGAZYNIE MUSE

DAPHNE GROENEVELD W SESJI AUTORSTWA MARIANO VIVANDO W MAGAZYNIE MUSE

Oryginalna uroda Daphne Groenveld prezentuje się świetnie w różnych stylizacjach. Tym razem możemy zobaczyć sportowy glamour z top modelką w roli głównej na zdjęciach dla jesienno-zimowej edycji magazynu Muse. Autorem zdjęć jest Mariano Viviando. 

 

Daphne Groenveld dzięki swojej wyjątkowo oryginalnej urodzie niezwykle szybko osiągnęła sukces w świecie modelingu. Młodziutka modelka już zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych top modelek w rankingu portalu models.com.


W tym sezonie podziwialiśmy Daphne w wielu kampaniach i sesjach dla najważniejszych magazynów. W jesienno-zimowej edycji Muse możemy zobaczyć ją w nieco bardziej drapieżnej odsłonie, bowiem czarno-białe zdjęcia dodają modelce drapieżnego charakteru.

 

Stylizacje w sesji to miejskie looki, które łączą w sobie glamour i sportowe elementy. Połączenia skórzanych rzeczy ze sportowymi t-shirtami, czy futrzastej sukienki ze sportową czarko, sprawia, że outfity wyglądają interesująco i są gotowe do zaprezentowania w ulicznych stylizacjach.

 

Zobaczcie zdjęcia, których autorem jest Mariano Vivando.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Daphne Groenveld | Mariano Viviando | Muse |

podobne artykuły