PL / EN
WROCŁAW FASHION MEETING 2012

WROCŁAW FASHION MEETING 2012

Wrocław Fashion Meeting 2012 ruszy już 10 listopada 2012 i będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem modowym na Dolnym Śląsku. W programie m.in. spotkania z artystami i projektantami Sprawdźcie szczegóły! 

Modowa jesień we Wrocławiu zapowiada się niezwykle pasjonująco z powodu jednego i pewnie największego na Dolnym Śląsku wydarzenia modowego – Wrocław Fashion Meeting, które odbędzie się 10 listopada 2012 r. w centrum wystawienniczym IASE przy ul. Wystawowej 1.

 

Meeting z udziałem niesamowitych artystów i projektantów z całej Polski jest wydarzeniem wielkoformatowym. Wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad pięćdziesięciu wystawców – artystów i projektantów, a także dokonać zakupu niepowtarzalnych strojów oraz akcesoriów. Nie zabraknie też pokazów mody. Już o godz. 12.00 rozpocznie się „Parada Projektantów”, w której zaprezentuje się kilkunastu twórców mody.

 

"Formuła meetingu to dwunastogodzinne, dynamiczne wydarzenie, skierowane do wielbicieli mody i dobrego wyglądu oraz poszukiwaczy własnego stylu. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy nie tylko projektantów mody, biżuterii, butów, akcesoriów, ale również stylistów i wizażystów." – wskazują organizatorzy.

 

Wieczorem odbędzie się Wielka Gala Finałowa, podczas której uczestnicy zobaczą sześć zjawiskowych pokazów – pełną listę gwiazd organizatorzy na razie utrzymują w tajemnicy. Wrocław Fashion Meeting będzie niepowtarzalną okazją do zakupów bezpośrednio od projektantów, ale również zapoznania się z trendami nie tylko z wybiegów, ale także tymi, które nadejdą i zaskoczą nas w przyszłości. 

 

Zapraszamy!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Wrocław Fashion Meeting 2012 | Wrocław |

podobne artykuły