PL / EN
WIOSENNE STYLIZACJE MODA ULICZNA 2017

WIOSENNE STYLIZACJE MODA ULICZNA 2017

Sprawdźcie, jak tendencje z wybiegów przekładają się na stylizacje mody ulicznej!

Trendy wiosna lato 2017

Główne tendencje, które miały zdominować bieżący sezon odmienialiśmy dla Was przez wszystkie przypadki. Studiowaliśmy oferty marek na wiosnę lato 2017, a także drobiazgowo opisywaliśmy modę uliczną poszczególnych stolic mody w okolicach odbywających się tam fashion weeków, przyglądaliśmy się też poszczególnym kolorom dominującym na wybiegach projektantów.

Trendy z wybiegów wiosna lato 2017

Dziś zastanawiamy się, na ile poszczególne tendencje zaadaptowała ulica. Na pierwszy rzut oka widać, że sporo z wybiegowych inspiracji na wiosnę lato 2017 ma w modzie ulicznej przełożenie niemalże 1:1 – sportowy sznyt, inspiracja męską garderobą, pasy czy przezroczystości – mimo iż funkcjonują jako stałe elementy streetfashion, dają się zauważyć w większej niż zwykle obfitości. 

Trendy w modzie ulicznej

Co do pozostałych, jak choćby trend bieliźniany, romantyczny, nawiązania do lat 80. czy torebki mikro – z tłumu miłośników mody wyłapujemy tych,  którzy żonglując najgorętszymi trendami umiejętnie przesiewają je przez filtr własnej kreatywności i wyobraźni – sprawdźcie! 

ZOBACZ TEŻ: STREETSTYLE - BLOGERKI - WIOSNA 2017

video

GIVENCHY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: moda uliczna | wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły