PL / EN
WIOSENNA 13. EDYCJA TARGÓW SLOW FASHION 2019 W WARSZAWIE

WIOSENNA 13. EDYCJA TARGÓW SLOW FASHION 2019 W WARSZAWIE

W programie warsztaty z wicia wiosennych wianków i projektowania ubrań.

Wiosenna edycja Slow Fashion, największych targów polskiej mody autorskiej w Polsce, odbędzie się 9 i 10 marca po raz kolejny w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Postindustrialne wnętrza są doskonałym tłem do poznania projektantów oraz idei Slow Fashion. Targom towarzyszą hasła #ProjektantSlowFashion i #KupujLepszeUbrania.

TARGI SLOW FASHION 2019 – MARKI

W ramach zainaugurowanego podczas 11. edycji targów Slow Fashion przedsięwzięcia Projektant Slow Fashion, do współpracy zapraszani są twórcy odzieży, akcesoriów i designu, powstających zgodnie z przyjętą filozofią. Podczas 13. edycji pojawią się: biżuteria z talerzy – unikatowa kolekcja tworzona z porcelany z recyklingu, Alicja Getka LAB – autorskie akcesoria skórzane (portfele, torby, etui), Mokosh Cosmetics – naturalne kosmetyki ekologiczne, Loli-Pop – odzież będąca polską odpowiedzią na światowe trendy, COLORAT – marka ubrań łącząca piękno, funkcjonalność i wygodę.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi 250 twórców z całej Polski, tworzących w nurcie slow. Na odwiedzających targi Slow Fashion czekać będą starannie dobrane lokalne marki, a zgodni z zasadą #KupujLepszeUbrania nabędą autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą prelekcje o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow.

Targi Slow Fashion 2019 - moda autorska w Polsce 

SLOW FASHION 2019 – WARSZTATY DLA PASJONATÓW

Osoby chcące dać upust swojej kreatywności powinny odwiedzić Warsztatownię. To tam będą wystawione maszyny do szycia Juki, dzięki którym chętni stworzą bluzkę o kroju nietoperz, wykorzystując do zadania niepotrzebne już tekstylia. Florystyki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia wiosennych wianków. Odbędą się też warsztaty z projektowania nadruków na torby i t-shirty z Bazgrołakami.

POLECAMY: #KUPUJ LEPSZE UBRANIA, CZYLI TARGI SLOW FASHION 2018

TARGI SLOW FASHION 2019 – GDZIE I KIEDY?

Targi Slow Fashion odbędą się 9 i 10 marca 2019 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie w godzinach 11:00-19:00. Wstęp kosztuje 10 pln (dwa dni), dla dzieci i młodzieży do 12. roku życia jest bezpłatny.

Bilety kupicie na miejscu i drogą online - tutaj.

SLOW FASHION 2019 - ORGANIZATORZY TARGÓW

Slow Fashion (slow-fashion.pl) to święto niezależnej polskiej mody i designu, w dwóch odsłonach: wiosennej i jesiennej. Do tej pory odbyło się 12. edycji (10 w Warszawie i 2 we Wrocławiu). W ciągu 5 lat, Slow Fashion stało się największymi i najwolniejszymi targami mody autorskiej w Polsce, podczas których swoje projekty prezentuje średnio 250 starannie wyselekcjonowanych twórców z kraju. Każdorazowo wystawy lokalnych projektantów odzieży, biżuterii i akcesoriów, tworzących w zgodzie z trendem slow, odwiedza ponad 10 000 gości. Celem Grupy Slow, organizatorów targów, jest budowanie opowieści o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji. Do tej pory z Slow Fashion współpracowały: Gabi Drzewiecka, Natalia Przybysz, Ada Fijał i Olgą Frycz. Od trzech edycji ambasadorami są projektanci mody i designu. Wydarzeniu towarzyszą hasła: #ProjektantSlowFashion i #KupujLepszeUbrania.

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizatorzy największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych: Slow Fashion (slow-fashion.pl) i Slow Weekend (slowweekend.pl), Slow Marketu (slowmarket.pl) - wielokulturowego letniego pokazu kulinarnego oraz inicjatorzy Slow Akademii - edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm. Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia slow oraz mądre podejście do konsumpcji. Wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Slow Fashion | slow fashion | wydarzenia |

podobne artykuły