PL / EN
WERONIKA BAŃKA – NEW FACE AGENCJI KOYA

WERONIKA BAŃKA – NEW FACE AGENCJI KOYA

W jej przypadku powiedzenie „kobieta zmienną jest” nabiera jeszcze większej mocy!

Agencja matka: KOYA Mgmt

Wzrost: 173 cm

Wymiary: 84-60-88 cm

Kolor oczu: niebieski

Kolory włosów: ciemny brąz

Rozmiar butów: 38,5

 

Weronika Bańka – początki w modelingu

Przedstawiamy Wam nową podopieczną polskiej agencji KOYA Model Management! Weronika Bańka pojawiała się na castingu w Sandomierzu i zaraz po podpisaniu kontraktu, poleciała do Nowego Jorku na testy zdjęciowe. Po amerykańskiej metropolii przyszła pora na Londyn, a po napisaniu matury, młoda modelka ponownie wróciła do Nowego Jorku z agencją Elite. Obecnie przygotowuje się do kolejnego kontraktu.

 

Weronika Bańka (fot. materiały prasowe KOYA)

Weronika Bańka – portfolio

Mimo że Weronika Bańka dopiero zaczyna swoją przygodę z modelingiem, już może się pochwalić publikacjami dla licznych tytułów. Sesje z jej udziałem pojawiły się na łamach Vogue Mexico, Glamour Magazine, Wonderland Magazine czy Zeum Magazine.

KONKURS: DO WYGRANIA WYJAZD NA PARIS FASHION WEEK

Weronika ma tą wyjątkową cechę, która modelce wróży sukces w tej branży. Potrafi się zmieniać, zaskakiwać i w każdej odsłonie zachwycać. Raz jest subtelna i dziewczęca, żeby za chwilę stać się dojrzałą i poważną. Z jednej strony eksponuje swoją klasyczną, szlachetną urodę, z drugiej potrafi być mroczna i ekstrawagancka.

WIĘCEJ O POLSKICH MODELKACH

Weronika, jak sama nam powiedziała, marzy o udziale w kampanii znanej marki perfum. Nie mamy wątpliwości, że z tak mocnym startem ma tę reklamę w kieszeni – powodzenia!

Chcecie, jak Weronika, rozpocząć karierę w modelingu? Zostańcie twarzą KOYA - castingi trwają do końca maja w wielu polskich miastach, sprawdźcie szczegóły!

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: Weronika Bańka | new face | Koya Model Management |

podobne artykuły