PL / EN
„WEAR IT LIKE A STAR” – NOWA KAMPANIA MARKI KAPPAHL

„WEAR IT LIKE A STAR” – NOWA KAMPANIA MARKI KAPPAHL

Izabella Scorupco po raz kolejny pojawiła się przed obiektywem Terry'ego O'Neilla przy okazji nowej kampanii marki KappAhl. Zobaczcie efekty!

Przed obiektywem brytyjskiego fotografa Terry’ego O’Neilla niejednokrotnie stawały największe gwiazdy filmowe, światowej sławy muzycy  i najlepsze modelki. W jego bogatym portfolio znajdziemy fotografie takich osobowości jak: Birgitte Bardot, Audrey Hepburn, Twiggy, Elvis Presley, David Bowie, Amy Winehouse, Janis Joplin, The Beatles, Sting, Robert de Niro czy Elizabeth Taylor. Na jego zdjęciach pojawiły się również supermodelki lat 90., wśród których znalazły się Naomi Campbell, Kate Moss czy Elle Macpherson.


Ostatnio do portfolio znanego fotografa dołączyła nowa kampania marki KappAhl – „Wear It Like A Star”. Przy tej okazji O’Neill po raz kolejny spotkał się z aktorką i modelką Izabellą Scorupco, która dwadzieścia lat wcześniej pojawiła się przed jego obiektywem jako dziewczyna Bonda, pozując u boku Pierce’a Brosnana.


W kampanii KappAhl, Scorupco prezentuje na sobie najnowszą kolekcję szwedzkiej marki, a w scenografii sesji pojawiły się czarno-białe portrety dawnych ikon muzyki, filmu i mody, autorstwa Terry’ego O’Neilla.

 

Co znajdziemy w najnowszej ofercie KappAhl? Wybór jest szeroki. W kolekcji marki nie zabrakło klasycznych eleganckich zestawów, jak i garderoby na co dzień. Pojawiły się w niej haftowane żakiety, transparentne narzuty z frędzlami, spódnice z imitacji skóry oraz długie sukienki, a wszystko to zostało zamknięte w kolorystyce czerni.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć kampanię kolekcji oraz backstage sesji.

 

 

 

 

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Terry O'Neill | Izabella Scorupco | Wear It Like A Star | KAPPAHL |

podobne artykuły