Logotyp serwisu lamode.info
WARSAW CONCEPT STORE - GALERIA MOKOTÓW

WARSAW CONCEPT STORE - GALERIA MOKOTÓW

Designer Gallery w Warszawie rośnie w siłę!

 

Spis treści

1. Warsaw Concept Store – Designer Gallery – Galeria Mokotów

2. Marki w Warsaw Concept Store w Galerii Mokotów

Warsaw Concept Store w warszawskiej Galerii Mokotów to prawdziwa gratka dla fanów polskiej mody.

Warsaw Concept Store – Designer Gallery – Galeria Mokotów

Warsaw Concept Store w Designer Gallery to powierzchnia dedykowana specjalnie przez Galerię Mokotów dla rodzimych projektantów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i takich, którzy stawiają pierwsze kroki na naszym rynku, ale już mogą się pochwalić pierwszymi sukcesami i rosnącą liczbą odbiorców.

Warsaw Concept Store to kreatywna przestrzeń, w której można wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z projektantami oraz ekspertami branży mody. Koncepcja aranżacji butiku zakłada zupełnie nowy podział przestrzeni. Znajdują się tu strefy: Fashion – dedykowana projektantom, Design – przeznaczona dla firm związanych z wzornictwem przemysłowym oraz Beauty – poświęcona markom kosmetycznym.

Marki w Warsaw Concept Store w Galerii Mokotów

Pod jednym adresem można kupić najnowsze kolekcje około dwudziestu starannie wyselekcjonowanych polskich topowych projektantów i marek. W sekcji fashion znajdziemy firmy: Mally & Co., Just Paul, Le Desir, paprocki&brzozowski, Marlu, Zahara Leather, Andy&Mag, Sylwia Majdan, M by Maya Palma, Zurbano, Simona Nikołajewska, Laura Guidi, Mariusz Brzeziński, Milago, Thecadess Warsaw, CHAOS by Marta Boliglova, LeBRAND, Lookbook i Seyes. W ofercie Design pojawiły się z kolei takie marki, jak BoConcept, Vista Alegre i JUKO Green Design.

Warsaw Concept Store - must-be każdego pasjonata polskiej mody!

tagi: Galeria Mokotów | Designer Gallery | Warsaw Concept Store |

podobne artykuły