PL / EN
FRYZURY W STYLU GWIAZD - ROZJAŚNIANE KOŃCÓWKI BĘDĄ HITEM TEGO ROKU!

FRYZURY W STYLU GWIAZD - ROZJAŚNIANE KOŃCÓWKI BĘDĄ HITEM TEGO ROKU!

Marina, Maja Sablewska, Natasza Urbańska... kolejne gwiazdy uległy trendowi na rozjasnione końcówki włosów. Kto będzie następny?

Jeśli pragniesz zmienić coś w swojej fryzurze w tym sezonie, może czas pomyśleć o rozjaśnionych końcówkach? Wyszukaliśmy dla Was kolejne gwiazdy, które uległy trendowi „podpalanych” włosów. Przepowiadamy, to bedzie absolutny hit tego sezonu! Fakt, że trendowi poddało się już tyle gwiazd, wróży, że tendencja lada chwila pojawi się "na ulicach". Po Fergie i Edycie Górniak przyszedł czas na kolejne fanki nowej tendencji.

 

Pierwszą z nich jest piosenkarka Marina Łuczenko – ponoć pionierka tej sławnej już fryzury. Kolejna to Maja Sablewska – przypuszczamy, że farbowała włosy razem z jedną ze swoich (byłych już) klientek. Popularności nowego uczesania nie oparła się też Natasza Urbańska. Kolejną fankę fryzury wypatrzyliśmy wśród amerykańskich aktorek - Drew Barrymore zdecydowała się jednak na drastyczne rozjaśnienie końcówek, czym spowodowała raczej odejście od efektu pożądanego.

 

Porównajcie fryzury pań. Jak uważacie, która z nich wypada najlepiej?

 

Przeczytajcie również nasz wcześniejszy artykuł i zobaczcie, które gwiazdy uległy tendencji jako pierwsze.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: gwiazdy | stylizacja | włosy |

podobne artykuły