PL / EN
W.KRUK DEBIUTUJE Z LINIĄ TOREB I AKCESORIÓW

W.KRUK DEBIUTUJE Z LINIĄ TOREB I AKCESORIÓW

Najstarsza marka jubilerska w Polsce poszerza swoją ofertę!

Ciekawostką nie tylko dla pasjonatów biżuterii będzie wiadomość, iż W. KRUK -  marka z ponad 170-letnią tradycją, która od pokoleń co sezon zapewnia kobietom najznakomitszą jubilerską oprawę, właśnie zadebiutowała z linią toreb i akcesoriów.

 

Nowa kolekcja z jednej strony obfituje w pomysłowe rozwiązania biżuteryjne z najszlachetniejszych kruszców: pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki w specjalnie zaprojektowanych liniach tak, aby zaspokoić gusta kobiet o zróżnicowanych upodobaniach i potrzebach. Sezon jesień zima 2016/17 dedykowany jest klientkom o ściśle określonych oczekiwaniach; marka przygotowała selekcję biżuterii reprezentującą różne style i oblicza kobiecości, m.in. romantyczny, miejski, rockowy oraz biznesowy.

 

Z drugiej strony jubilerski brand wyszedł naprzeciw innej potrzebie swoich klientek i zaprezentował limitowaną kolekcję skórzanych toreb, ręcznie wykańczanych jedwabnych chust, przeciwsłonecznych okularów, a także skórzanych akcesoriów sygnowanych W. KRUK dostępnych w wąskiej gamie 100 sztuk.

 

Stworzone według zasad tradycyjnego rzemiosła we Włoszech, w manufakturach współpracujących z największymi domami mody torebki dostępne będą 5 wersjach: od popularnego modelu shopper, przez klasyczny worek, kopertówkę, model tote na ramię, aż po torebkę crossbody do noszenia na ukos. Wszystkie propozycje odszyte zostały z najwyższej jakości skór. Ciekawostką jest możliwość personalizacji poprzez wykonanie graweru na mosiężnej tabliczce znajdującej się wewnątrz torebki. Który model i jaki kolor wybieracie dla siebie na nadchodzącą jesień?

 

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: W. Kruk | biżuteria | skórzane torby | W. KRUK |

podobne artykuły