PL / EN
ELIZA STASZCZUK – NEW FACE AGENCJI YAKO MODELS

ELIZA STASZCZUK – NEW FACE AGENCJI YAKO MODELS

Warto zapamiętać tę twarz!

Jak się okazuje, Eliza Staszczuk - new face z Yako Models ma wyjątkowy dryg i naturalne predyspozycje do zawodu modelki. Urodą przypominająca nieco Marjan Jonkman, koleżankę po fachu o duńskich korzeniach, która zresztą niezwykle ją inspiruje, Eliza porusza się w branży modelingu coraz śmielej i swobodniej.

 

Modelka odkryta przez swoją obecną agentkę Marcelinę Podniestrzańską błyskawicznie wystartowała w poważnych projektach. Bez wcześniejszych doświadczeń, tuż po testach zadebiutowała jako bohaterka lookbooka polskiej marki odzieżowej, a kilka tygodni po podpisaniu umowy realizowała już kontrakt w Tokio.

 

Za największy dotychczasowy sukces poczytuje sobie udział w kampanii marki Material Girl stworzonej przez Madonnę i jej córkę Lourdes. Ta realizacja pozwoliła jej dołączyć do grona takich osobowości jak Rita Ora, Kelly Osbourne czy Georgia May Jagger, które wcześniej użyczyły marce swej twarzy.

 

Dodatkowo Eliza ma też na koncie kampanię dla marki M by Maya Palma oraz lookbook dla Slash Brand, który ujrzy światło dzienne podczas zbliżającego się Paris Fashion Weeka.

 

Prywatnie niezwykle zmotywowana i ambitna, modelka zaczyna właśnie studia na wydziale prawa. Dotychczasowe sukcesy oraz niezwykła determinacja w podejmowanych działaniach każą spodziewać się, że będzie to jedno z najgłośniejszych nazwisk sezonu! Trzymamy kciuki!

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Eliza Staszczuk | Yako Models | new face |

podobne artykuły