Logotyp serwisu lamode.info
VOGUE POLSKA

VOGUE POLSKA

WYDAWNICTWO

CONDE NAST INTERNATIONAL

ROK WYDANIA

2018

REDAKTOR NACZELNY

FILIP NIEDENTHAL

Spis treści

1. Vogue Polska: modopedia

2. Vogue Poland 2018

3. 23. Vogue na świecie

Vogue Polska: modopedia

VOGUE POLAND, polska edycja jednego z największych i najbardziej prestiżowych magazynów poświęconych modzie, Vogue, zadebiutuje na naszym rodzimym rynku na początku 2018 roku. Podobnie jak w pozostałych krajach, za wydanie pisma odpowie grupa Conde Nast International wraz z nową agencją mediową Katarzyny Kulczyk, Visteria. Redaktorem naczelnym krajowej biblii mody będzie były głównodowodzący magazynu Esquire,  Filip Niedenthal, a na fotelu vice-naczelnej zasiądzie znana w międzynarodowym środowisku modelka, Małgorzata Bela.

Vogue Poland 2018

Zarówno wersja papierowa publikacji, jak i cyfrowa, pojawią się równocześnie w pierwszym kwartale 2018 roku. Głównym źródłem przychodu magazyny mają być zyski z reklam marek, które na polskim rynku towarów luksusowych opiewają na sumę 2.2 mld złotych. W związku z tym, że Polska jest szóstym największym rynkiem kosmetycznym w Europie, przypuszcza się, że właśnie tego rodzaju firmy będą stanowiły dużą część reklamodawców.

23. Vogue na świecie

Do tej pory we Wschodniej części Europy (poza Vogue Russia, 1998), wydawana jest tylko jedna lokalna wersja magazynu – Vogue Ukraine (2013). Vogue Polska będzie 23. Edycją Vogue’a na świecie. 

podobne artykuły