Logotyp serwisu lamode.info
VICTORIA BECKHAM WYPRZEDAJE SWOJĄ GARDEROBĘ NA THE OUTNET

VICTORIA BECKHAM WYPRZEDAJE SWOJĄ GARDEROBĘ NA THE OUTNET

Victoria Beckham wspiera fundację Mothers2mothers, która pomaga matkom zakażonym wirusem HIV. Już niebawem będzie można zakupić jej prywatną garderobę na The Outnet. Poznajcie szczegóły. 

Victoria Beckham bardzo chętnie angażuje się we wszelkie akcje dobroczynne. Wspiera m.in. organizacje takie jak UNICEF, Czerwony Krzyż,  Cancer Research UK czy Comic Relief. W zeszłym roku zaangażowała się w pomoc ofiarom tajfunu Haiyan na Filipinach. Wtedy też, wraz z mężem, postanowili przekazać swoje ubrania i buty do jednego ze sklepów w Londynie, biorących udział w specjalnej akcji charytatywnej.  

Tym razem, Beckham wspiera kolejne przedsięwzięcie, dotyczące pomocy matkom zakażonym wirusem HIV. Z tej właśnie okazji, znana projektantka przeznaczyła na sprzedaż 600 sztuk ubrań z jej prywatnej garderoby, które będą dostępne na platformie internetowej The Outnet, w dniach od 20 do 25 sierpnia. Uzyskany dochód wesprze organizację Mothers2mothers.

„Każda pojedyncza rzecz, jaką przeznaczyłam na sprzedaż, jest związana z wieloma moimi wspomnieniami. Wiele z nich, to naprawdę miłe wspomnienia, zarówno moje własne, jak i wspólne z Davidem oraz dziećmi, dotyczące różnych miejsc, w których byłam. Wiele z nich zostało zrobionych przez projektantów specjalnie dla mnie i nie można było ich znaleźć na sklepowych półkach” – powiedziała Victoria w wideo towarzyszącym całej akcji.

tagi: The Outnet | Mothers2mothers | Victoria Beckham |

podobne artykuły