PL / EN
VICTORIA BECKHAM W VOGUE AUSTRALIA (LISTOPAD 2016)

VICTORIA BECKHAM W VOGUE AUSTRALIA (LISTOPAD 2016)

Brytyjka po raz trzeci twarzą australijskiej edycji.

To trzeci raz, kiedy Victoria Beckham zdobi okładkę Vogue Australia. Jak prezentuje się tym razem?

 

Victoria Beckham x Vogue Australia

 

Victoria Beckham zadebiutowała na łamach australijskiej edycji Vogue`a w 2013 roku. Wtedy jeszcze na pierwszej stronie czytaliśmy o bohaterce: „posh, powerful, provocative”, a ona sama w koronkowej sukience spoglądała na nas uwodzicielskim wzrokiem. W dwa lata dokonała się totalna metamorfoza Beckham, którą mogliśmy obserwować także na łamach Vogue Australia. „She`s the business” mówiła okładka sierpniowego numeru, a brytyjska „bizneswoman” zdobiła główną stronę magazynu w zabudowanym (!), graficznym projekcie od Louis Vuitton.

 

Victoria Beckham x Vogue Australia 2016

 

Po roku projektantka powraca i, co ciekawe, ponownie w obiektywie tego samego fotografa. Zadebiutowała w Vogue Australia z Boo Georgem ponad trzy lata temu i teraz też możemy oglądać zdjęcia autorstwa irlandzkiego artysty. Jakie będą? Można śmiało przyznać, że nowy wizerunek Victorii jest tak sprecyzowany, że chcąc go podkreślić na każdym kroku, Brytyjka wygląda bardzo podobnie czy to na finale swojego pokazu, czy na okładce pisma, czy uchwycona na ulicach Londynu. Jest minimalistycznie, ale wciąż kobieco, szykownie, ale nadal naturalnie.

 

Za wybór stylizacji odpowiadał Tony Irvine – na pierwszych zdjęciach widzimy jasny płaszcz, czarny golf, koszulową sukienkę oraz klasyczne szpilki. Wszystko skontrastowane z surowym, zniszczonym wnętrzem. Należy wspomnieć, że głównym tematem wywiadu z gwiazdą, jest jej działalność charytatywna, co dodatkowo nakreśla charakter sesji. Ciekawi szczegółów? Wydanie będzie dostępne w sprzedaży do 17 października 2016 roku.

 

Naszą uwagę zwróciła szczególnie fotografia okładkowa, czyli profil Victorii Beckham. Naszym zdaniem, świetny, a Wy jak uważacie?

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Vogue Australia | okładka | edytorial | Victoria Beckham |

podobne artykuły