PL / EN
VICTORIA BECKHAM W MARCOWYM ALLURE MAGAZINE

VICTORIA BECKHAM W MARCOWYM ALLURE MAGAZINE

Victoria Beckham w szczerym wywiadzie dla marcowego Allure Magazine. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia z najnowszej sesji, autorstwa Alexi Lubomirskiego

Victoria Beckham często opowiada o sobie i o swojej karierze. Świadczy o tym ilość wywiadów z projektantką, jakie regularnie ukazują się w najważniejszych pismach. Przy okazji marcowego wydania Allure Magazine, Beckham podzieliła się z czytelnikami kolejnymi przemyśleniami oraz anegdotami na temat swojego życia i kariery zawodowej.

 

Zauważyłam, że nawet najprostsze sukienki, jeśli są poprawnie skrojone i są z odpowiedniego materiału, bez względu na to, jakich jesteś kształtów czy rozmiarów, mogą zmienić sposób, w jaki się prezentujesz – wyznała Beckham, opowiadając o charakterze swoich kolekcji.

 

Definiując pojęcie sukcesu, przyznała, że da się go osiągnąć ciężką pracą. Oprócz tego, ma świadomość, że bardzo ciężko jest utrzymać dobrą passę - W Anglii, w jednej minucie możesz spotkać się z pozytywnymi reakcjami prasy i jest to bardzo ekscytujące, a w kolejnej minucie, wszystko diametralnie może się zmienić – dodała.

 

W wywiadzie nie ominęła również tematów bardziej osobistych. Opowiedziała o swoim trudnym dorastaniu w szkole i braku akceptacji wśród rówieśników. Przyznała otwarcie, że pozbyła się implantów i nie zamierza wracać do powiększania biustu -  Już ich nie mam. Kiedyś za nie zapłaciłam. Zostały usunięte – powiedziała Beckham.

 

Podzieliła się również swoimi wspomnieniami z przeszłości oraz wyznała, co tak naprawdę dało jej pewność siebie -  Zaczęłam wierzyć w siebie, w momencie kiedy spotkałam dziewczyny – wspomniała o swoich koleżankach ze Spice Girls.

 

Nie zabrakło także wzmianki o jej mężu - Jest najwspanialszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. On jest fantastycznym ojcem. Jest niesamowicie utalentowany i jest cudownym mężem. Wspierałam go przez wiele lat, a on jest ze mnie dumny. On również mnie wspiera. W naszym związku jesteśmy partnerami – powiedziała.

 

Rozmowie towarzyszyła sesja autorstwa Alexi Lubomirskiego. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najnowsze zdjęcia Victorii Beckham.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Allure Magazine | Allure marzec 2014 | Alexi Lubomirski | Victoria Beckham wywiad | Victoria Beckham |

podobne artykuły