PL / EN
VERSACE – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

VERSACE – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

W roli głównej Gigi Hadid!

Versace przedstawia kampanię kolekcji na sezon jesień zima 2017. W sesji Bruce`a Webera oglądamy muzy Donatelii Versace – zobaczcie, kto to taki!

Kampania Versace jesień zima 2017

Najnowsza kampania włoskiego domu mody to mocny manifest jedności i nadziei, który ma podtrzymywać narrację Donatelii Versace z pokazu opartej na hasłach równości, siły i miłości. Fotograf Bruce Weber uchwycił więc na kolejnych ujęciach zdecydowanie, odwagę i wolność, której orędownikami stali się ulubieńcy marki: Gigi Hadid, Mica Arganaraz, Taylor Hill, Vittoria Ceretti oraz Valentine Rontez i Alpha Dia. Scenografię do sesji przygotował Dimitri Levas, a nad całością projektu czuwał dyrektor artystyczny Sam Shahid.

ZOBACZ TEŻ: POKAZ VERSACE JESIEŃ ZIMA 2017

Kolekcja Versace jesień zima 2017

Stylista Jacob K, wybrał do kampanii najważniejsze modele z jesienno-zimowej kolekcji. Biało-czarny look złożony z koszuli i spódnicy z napisami zaprezentowała Gigi Hadid. Amerykańska aktorka pokazała również sukienkę z rozcięciem. Mica Arganaraz miała na sobie dwurzędowy płaszcz, pomarańczowy sweter i prezentowała dwa modele torebek. Z kolei Taylor i Vittoria pozowały w czarno-pomarańczowo-białych zestawach. Modele Valentine i Alpha w kontraście do dziewczyn pokazali szare stylizacje w stylu sportowej elegancji.

Które zdjęcie, Waszym zdaniem, najlepiej oddaje koncepcję Donatelli Versace? 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Versace | kampania | jesień zima 2017 | Bruce Weber | Gigi Hadid |

podobne artykuły