PL / EN
UWAGA, GORĄCY TREND W MAKIJAŻU NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – CIEMNE USTA!

UWAGA, GORĄCY TREND W MAKIJAŻU NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – CIEMNE USTA!

W kontraście dla delikatnego makijażu obowiązującego latem, jesień przyniesie nam dużo bardziej zdecydowane odsłony. Zobaczcie gorący trend sezonu jesień-zima 2011/12ciemne usta!

Z nadejściem każdego sezonu z podnieceniem wypatrujemy w sklepach najnowszych kolekcji, zgodnych z trendami zaprezentowanymi na wybiegach. Znamy już wszystkie tendencje, które zapanują w ubiorze - szykowne futra i kożuchy, długie suknie w nasyconych kolorach i, po raz kolejny, nieśmiertelna czerń. A co królować będzie w makijażu?

 

Jedną z gorących tendencji, którą udało nam się wypatrzyć podczas jesienno-zimowych pokazów to mocno zaakcentowane usta. Szykują się odsłony intensywne i odważne,   a ciemny kolor na wargach będzie bezsprzecznym hitem nadchodzącego sezonu! Zakróluje bordo - od jasnego - do bardzo ciemnego, wpadającego nawet w brąz lub śliwkę. Przy tak mocnym akcencie, reszta przesunie się na dalszy plan - oczy podkreślimy jedynie czarną maskarą, a cerę pozostawimy jednolicie gładką w bladym odcieniu porcelany.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, którzy projektanci lansują ten look!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: makijaż | trendy jesień-zima 2011/12 | makijaż ust | uroda |

podobne artykuły