PL / EN
KOLEKCJA MAKIJAŻU CHRISTIAN DIOR JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA MAKIJAŻU CHRISTIAN DIOR JESIEŃ ZIMA 2011

Chrisitan Dior zwykł mawiać, że jedynie granat może rywalizować z czernią – i to właśnie ten kolor zdominował jesienno-zimową kolekcję makijażu marki Dior.

Wizażyści współpracujący z marką Dior w sezonie jesień-zima 2011/12 lansują nową wersję ultra-szykownego, smokingowego granatu. Aby wyeksponować bogactwo koloru, zestawiono go z bielą, srebrem i barwami cielistymi. Kolekcja makijażu na nadchodzący sezon – jest utrzymana w spektakularnym blichtrze couture i glamour.

 

Nowa paleta Dior Blue-Tie to metalowe pudełeczko, w którym umieszczono cztery cienie do powiek oraz błyszczyk. W środku znajduje się zestaw kompaktowych pudrów, na których odciśnięte są linie pikowanego splotu cannage. Paleta dostępna jest w 2 wersjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej. Pod metalową klapką ozdobioną logo CD kryje się cielisty błyszczyk.

 

Linię wzbogacają nieodzowne w makijażu oczu cienie 3 Couleurs Smoky. Po środku palety znajduje się baza, a obok niej umieszczono dwa barwne pudry - jeden matowy, a drugi lśniący. Zestawienie tych odcieni umożliwia uzyskanie różnorodnych efektów – od najprostszych po najbardziej wyrafinowane. Paleta dostępna jest w dwóch zestawach kolorystycznych, Smoky Black i Smoky Navy, obejmujących 3 przydymione odcienie, aby stworzyć zniewalający make-up.

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/DIORWTEKSTAW2011.jpgfot. materiały prasowe/ Karlie Kloss w kampanii Dior Beauty jesień-zima 2011/12

 

Kolekcję uzupełniają - najnowszy eye-liner Diorshow Liner Waterproof w odcieniach carbonne i marine, pomadka pielęgnacyjna Rouge Sérum – Crystal Shade w 4 kolorach, oraz róż do policzków Rouge Dior pojawia się w 4 cielistych odcieniach beżu i różu: Beige Angélique, Rose Pisanelle, Rose Tourbillon i Rose Allegro. Zwieńczeniem całości są lakiery do paznokci o dwóch nowych odcieniach Tuxedo oraz Blue Denim.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Christian Dior | trendy jesień zima 2011 | makijaż | uroda |

podobne artykuły