PL / EN
URODZINOWA WYSTAWA ANNY HALAREWICZ

URODZINOWA WYSTAWA ANNY HALAREWICZ

Już 9 grudnia w warszawskim concept store KYOSK odbędzie się wystawa prac, połączona z urodzinami jednej z najzdolniejszych polskich ilustratorek - Anny Halarewicz.

Charakterystyczna kreska, ciekawe zestawienia barw i niebanalne podejście do tematu, zwłaszcza w kwestii mody. Obok prac Anny Halarewicz trudno przejść obojętnie! Nic więc dziwnego, że absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych to obecnie jedna z najbardziej docenianych ilustratorek młodego pokolenia w Polsce. Do te pory, jej prace publikowane były w takich tytułach jak Twój Styl, Viva!MODA, Glamour, Wysokie Obcasy czy w paryskim OOB Magazine. Oprócz ilustracji do magazynów i pozycji książkowych, Halarewicz ma na swoim koncie także współpracę z markami odzieżowymi – Bizuu, Mohito czy la Mania, agencją modelek GAGAMODELS, a od niedawna jej twórzość na bieżąco można podziwiać również na naszym portalu.

 

Ilustratorka, której grono fanów stale się powiększa, postanowiła zebrać w jednym miejscu swoje najlepsze pracy, w tym te, które jak sama mówi „zapoczątkowały większe serie”. Wszystko to w ramach wystawy, która będzie miała miejsce już 9 grudnia we wnętrzach warszawskiego concept store KYOSK na Koszykowej 1. Przytulna przestrzeń lokalu obejmująca dwie kondygnacje, wypełniona ręcznie szytymi lampami czy meblami vintage, z pewnością będzie idealnym tłem dla zaprezentowania twórczości Halarewicz. Wyjątkowości wydarzeniu nadaje również fakt, że wystawa połączona jest z 31. urodzinami artystki. Będzie to zatem świetna okazja, nie tylko, by spotkać i porozmawiać z Anną o pracach, ale także złożyć jej osobiście życzenia.  

 

Zapraszamy! 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anna Halarewicz | wystawa | wystawa Anny Halarewicz | KYOSK |

podobne artykuły