Logotyp serwisu lamode.info
MIKOŁAJKI W KLINICE LA PERLA - 25% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE ZABIEGI

MIKOŁAJKI W KLINICE LA PERLA - 25% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE ZABIEGI

Sprawcie sobie mikołajkowy prezent i skorzystajcie ze zniżki na zabiegi w Klinice La Perla

Klinika La Perla to 8 lokalizacji w Polsce - gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających,  jak również wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetyczne i ginekologii estetycznej wykonywanych przez najlepszych specjalistów w kraju. Klinika posiada najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki (Liposonix), ujędrniania skóry (Thermage), bezinwazyjnego liftingu twarzy (Ulthera) zarówno dla  kobiet jak i mężczyzn. Dysponuje takimi nowościami na rynku jak Accent, wielofunkcyjny laser do modelowania twarzy i ciała, czy Cosmosoft, urządzenie do zwalczania otyłości brzusznej, jak również  absolutny hit na rynku zabiegów medycyny estetycznej - Nici , które są wspaniałą alternatywą dla skalpela czy Botoxu. La Perla SPA to również bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących.

 

Z okazji zbliżających się Mikołajek, które stanowią doskonałą okazję do wszelkiego rodzaju niespodzianek oraz obdarowywania bliskich upominkami, Klinika La Perla przygotowała dla wszystkich klientów wyjątkowy prezent. W dniach 5-8.12.2014 w Klinikach La Perla oraz Klinikach La Perla SPA,  będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty – 25% na wszystkie zabiegi z szerokiej oferty kliniki! Co ważne zakupione w tych dniach usługi  można wykonać w innym terminie oraz zakupić je w formie karty prezentowej dla bliskiej osoby. Ponadto przez te 4 dni Klinika La Perla zaprasza na darmowe konsultacje z najlepszymi specjalistami chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Dodatkową atrakcją będzie loteria wizytówkowa, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody m.in. weekend w SPA , vouchery na zabiegi oraz nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną w atmosferze relaksu i luksusu poddać się zabiegom wykonywanym przez najlepszych specjalistów w kraju!

 

Wszelkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie internetowej klinikalaperla.pl/mikolajki oraz pod nr infolinii 784 066 278. Polecamy!

 

tagi: Klinika La Perla | La Perla | klinika | Mikołajki | zabiegi pielęgnacyjne | zniżki na zabiegi pielęgnacyjne |

podobne artykuły