PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – REBEL FASHION STYLE

UBIERZ SIĘ JAK – REBEL FASHION STYLE

Dziś pod naszą lupę trafiła stylizacja znanego blogera – Konrada, właściciela bloga Rebel Fashion Style. Podpowiadamy jak odtworzyć jeden z jego zestawów.

Konrad, właściciel strony Rebel Fashion Style, odkąd założył bloga cyklicznie pojawia się na różnych wydarzeniach modowych oraz bierze udział w ciekawych projektach marek odzieżowych. Styl blogera nie jest ściśle sprecyzowany – w zależności od dnia możemy go zobaczyć w luźnych, casual'owych stylizacjach (koszulka i jeansy oraz trampki), a kolejnego w perfekcyjnie skrojomnych garniturach. 

 

 

Dziś wzięliśmy pod lupę rock’ową stylizację Konrada. Składał się na nią t-shirt z motywem flagi, luźne jeansy, wysokie buty oraz czarna skórzana kurtka. Ten ostatni element garderoby dodał charakteru całemu look’owi. Noszona przez asów przestworzy, sportowców i muzyków skórzana kurtka to nieprzemijający must have każdego sezonu. Była nieodłącznym elementem stylizacji takich gwiazd jak: James Dean, Elvis, Marlon Brando czy Jim Morrison – poprzez zespół Rolling Stones, The Clash i Sex Pistols w latach 60-tych, 70-tych I 80-tych. Jest ikoną i symbolem dla muzyków i fanów na całym świecie. Świetnym uzupełnieniem całej stylizacji jest zapach. W tym wypadku, idealnym wyborem jest Burberry Brit Rhythm, którego nuty zapachowe inspirowane są muzyką na żywo i właśnie czarną skórzaną kurtką.

 

 

Ubierz się jak Rebel Fashion Stylefot. rebelfashionstyle.blogspot.com/materiały prasowe

 

 

Reklama

 

Seksowny i prowokujący, Brit Rhythm powstał jako wynik inspiracji radością i adrenaliną jakie daje muzyka na żywo oraz energią publiczności”- powiedział Christopher Bailey, dyrektor artystyczny Burberry. Zapach Burberry Brit Rhythm for Him to wyraz szaleństwa młodości, wolności i prowokacji. Pod kierownictwem dyrektora artystycznego marki został stworzony przez słynnych kreatorów zapachów -  Dominique Ropion i Oliviera Polge.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Rebel Fashion Style | ubierz się jak Rebel Fashion style | bloger | Burberry Brit Rythm | BURBERRY |

podobne artykuły