PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
UBIERZ SIĘ JAK - OUTDERSEN

UBIERZ SIĘ JAK - OUTDERSEN

Co nosi na co dzień i jaki styl preferuje Łukasz Masłowski? Specjalnie dla Was odtwarzamy jesienny zestaw blogera. Sprawdźcie!

 

Łukasz Masłowski, właściciel strony outdersen.blogspot.com, karierę blogera zaczął dość niedawno, bo niecały rok temu, a mimo wszystko może pochwalić się już licznymi osiągnięciami. Laureat konkursu "Modny Wrocław" w ramach WROCŁAW FASHION MEETING oraz "Trzymaj Fashion" i nominacja do nagrody "MODNE KREACJE 2013" w kategorii "Męski blog roku" to tylko, niektóre z licznych wyróżnień fashionisty.

 

 

Jak sam twierdzi, nie chce by jego strona była kolejnym popularnym męskim blogiem. „Nie mam pojęcia o modzie, nad stylem cały czas pracuję.  Nie rozróżniam dobrego designu od tego, który dobrym nie jest, a w muzyce najbardziej lubię szum i dudnienie. Nie chcę nikogo niczego uczyć, nie oczekuję także wskazówek od innych. Moją myślą przewodnią jest: dobrze ≠ drogo, a przynajmniej nie musi tak być" – możemy przeczytać na outdersen.blogspot.com. Blog ma być dla niego swego rodzaju dziennikiem, na którym będzie dokumentował poszukiwania własnego stylu, zarówno w ubiorze jak i w życiu osobistym.  

 

 

Dziś pod lupę wzięliśmy motocyklowo-rock&roll'owy look Łukasza, w którym możemy doszukać się także nuty elegancji. Do idealnie skrojonych czarnych spodni dobrał stylowe mokasyny, zaś na szary, klasyczny longsleeve narzucił skórzaną kurtkę. Całość stylizacji została przełamana kolorem bordo – skarpety w tym kolorze, wystające spod spodni oraz chusta spod ramonsetki, doskonale ożywiły cały jesienny zestaw. W tym przypadku uzupełnieniem stylizacji są słynne okulary przeciwsłoneczne typu wayfarer, które nadają elementu tajemniczości blogerowi. Dodatkowo, idealne zwieńczenie jesiennego lookuperfumy. Stawiamy na nowy zapach Burbbery Brit Rhythm, który nada wyrazu szaleństwa młodości oraz wolności i prowokacji.

 

 

Ubierz się jak Outdersenfot. outdersen.blogspot.com / materiały prasowe

 

 

Reklama

 

“Seksowny i prowokujący, Brit Rhythm powstał jako wynik inspiracji radością i adrenaliną jakie daje muzyka na żywo oraz energią publiczności”- powiedział Christopher Baileydyrektor artystyczny Burberry. Pod kierownictwem dyrektora artystycznego marki został stworzony przez słynnych kreatorów zapachów -  Dominique Ropion i Oliviera Polge.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: outdersen.blogspot.com | Łukasz Masłowski | Burberry Rhythm Brit | ubierz się jak |

podobne artykuły