PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - SIENNA MILLER I TOM STURRIDGE

UBIERZ SIĘ JAK - SIENNA MILLER I TOM STURRIDGE

Dziś odtwarzamy stylizację aktorskiej pary - Sienny Miller i jej chłopaka, Toma Sturridge’a. Sprawdźcie co ubrać, by wyglądać jak gwiazdy na premierze sztuki „Sieroty” na Broadway.

Siennę Miller już dawno okrzyknięto ikoną stylu - aktorka wyznacza nowe trendy w modzie, a jej zestawy naśladują tysiące dziewczyn. W tyle nie pozostają także stylizacje jej chłopaka, również aktora, Toma Sturridge, które odznaczają się niezwykłą oryginalnością.

 

 

Nam wyjątkowo spodobała się ostatnia stylizacja aktorskiej pary, która nie uszła uwagi paparazzi podczas wczorajszego eventu zorganizowanego z okazji premiery nowej sztuki na Broadway, "Sieroty". My przyjrzeliśmy się ich zestawom i postanowiliśmy je odtworzyć.

 

 

Cała stylizacja pary składała się z projektów z kolekcji luksusowego domu mody Burberry. Sienna otuliła się kremowym, satynowym płaszczem, który idzie w parze z czarnymi biker boots na szpilce. Charakteru całemu lookowi dodała skórzana torba w kolorze miedzi i czerni z printami serc oraz czerwona szminka na ustach aktorki. Tom Sturridge także się postarał – w jego zestawie widać wpływ brytyjskiego indie. Klasyczny, dopasowany garnitur zestawił z białą koszulą, bordowym krawatem i skórzanymi pantoflamiKapelusz z niewielkim rondem zwieńczył całość.

 

 

Sienna Miller opening night of Orphans in New York

Sienna Miller - premiera sztuki "Sieroty", Broadway

 

 

Tom Sturridge opening night of Orphans in New York

Tom Sturridge - premiera sztuki "Sieroty", Broadway


video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Sienna Miller | Tom Sturridge | Opening night of Orphans in New York | Sienna Miller styl | BURBERRY |

podobne artykuły