PL / EN
LATA 60. – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

LATA 60. – MUST HAVE WIOSNA LATO 2013

Znani projektanci i popularne sieciówki prezentują w tym sezonie kolekcje inspirowane popularnym w latach 60. stylem op-art. Sprawdziliśmy ich ofertę i specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze propozycje tego must have. Zobaczcie!

W tym sezonie znani projektanci, a także popularne sieciówki podchwytując to od nich, prezentują kolekcje zainspirowane sztuką op-artpopularnym trendem lat 60. Kierowany jest on głównie do prawdziwych trendsetterek i wszystkich kobiet, które interpretują swój nowoczesny styl poprzez legendarne wzory wyjęte prosto z pokazów mody, takich jak: Marc Jacobs czy Louis Vuitton wiosna lato 2013.

 

 

Motyw op-art wyraża się przede wszystkim przez geometryczne formy i kontrastujące kolory. W ofercie popularnych sieciówek i butikach projektantów znajdziemy ubrania i akcesoria, które cechują m.in. ostre cięcia i mocne kontrasty, ujęte przede wszystkim w czarno-białej kombinacji kolorystycznej, które stanowią doskonałą równowagę pomiędzy współczesnymi trendami a ponadczasową elegancją.

 

 

Wybór jest wielki, bo paski, szachownicę i inne geometryczne wariacje odszukamy na okularach przeciwsłonecznych, biżuterii, torebkach, sukienkach, kamizelkach, marynarkach, spodniach czy spódnicach. Jednym słowem - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie ciekawe propozycje m.in. Marc Jacobs, River Island, Alexander McQueen, H&M czy Mango.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: must have wiosna lato 2013 | motyw op-art. | styl lat 60. must have |

podobne artykuły