PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK – RIHANNA

UBIERZ SIĘ JAK – RIHANNA

Piosenkarka, projektantka oraz ikona stylu Rihanna nie od dziś zachwyca swoimi stylizacjami. Odtworzyliśmy zestaw, w jakim zaprezentowała się jakiś czas temu na lotnisku w Los Angeles. Dowiedzcie się co założyć, by wyglądać jak Riri!

Ciężko powiedzieć czego możemy spodziewać się po sławnej piosenkarce z Barbadosu, słynącej z częstej zmiany nie tylko koloru włosów, ale również stylu. Rihanna bywa rock'owa, delikatna, szokująca i czasem chłopięca. Wciąż zaskakuje stylizacjami nie pozbawionymi dobrego smaku. Inspiruje obecnie wiele kobiet, bo bez względu na okazję – zawsze wygląda dobrze. Miesza, eksperymentuje i zaliczana jest do najlepiej ubranych gwiazd showbiznesu

 

 

Dziś podpowiadamy jak odtworzyć zestaw, w którym Barbadoska pojawiła się jakiś czas temu w Los Angeles na lotnisku LAX. Składał się na niego czarny bomber jacket, ze skórzanymi rękawami - co ciekawe projekt ten pochodzi z linii ubrań, zaprojektowanej przez jej byłego chłopaka - samego… Chrisa Browna.

 

 

Do tego artystka dobrała czarne, skórzane spodnie oraz t-shirt z białym napisem. Zestaw uzupełniła czarnymi sneakarsami Adidas Originals oraz skórzanym oldchool'owym plecakiem z ćwiekami. Ponadto całą stylizację dopełniały intensywnie czerwone usta i paznokcie oraz kilkanaście pierścionków na dłoniach artystki. 

 

 

Ubierz się jak Rihanna

Fot. Facebook Rihanna Style/ materiały prasowe

 

 


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rihanna style | ubierz się jak Rihanna | Rihanna styl | Rihanna ikona stylu | styl gwiazd | RIHANNA |

podobne artykuły