PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - LENNY KRAVITZ

UBIERZ SIĘ JAK - LENNY KRAVITZ

Lenny Kravitz to niekwestionowana ikona stylu. Podpowiadamy jak odtworzyć zestaw, który nosi amerykański rockman.

 

Lenny Kravitz niewąpliwie jest ikoną stylu. Podczas gdy inne gwiazdy usilnie podążają za trendami, zalicząc modowe wzloty i upadki, on wytycza własne ścieżki stylu. Look piosenkarza nie jest ściśle sprecyzowany – w zależności od dnia możemy go zobaczyć w spokojniejszych stylizacjach (zwykła koszulka i jeansy), a kolejnego w butach na koturnie i w skórzanych spodniach. Jego styl jest w pełni indywidualny, a przede wszystkim nieprzewidywalny. Za to go kochamy!

 

 

Nieodzownym elementem stylizacji Lenny’ego są biżuteria i przeciwsłoneczne okulary, zaś kolorem przeważającym w  szafie rockmana jest totalna czerń. Często w jego look’u dopatrzymy się także powycieranych jeansów vintage lub skórzanych spodni oraz mocnego akcentu w postaci masywnych biker boots.

 


Podpowiadamy jak odtworzyć stylizację niesamowitego rockmana. Składał się na nią czarny garnitur, szara wełniana czapka oraz bawełniany szalik i czarny t-shirt. Lenny dobrał do tego czarne, lakierowane buty oraz obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne. Bardzo stylowo, brawo!

 

 

Ubierz się jak Lenny Kravitz

Fot. facebook Lenny Kravitz/materiały prasowe

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lenny Kravitz | Lenny Kravitz styl | styl gwiazd |

podobne artykuły