PL / EN

UBIERZ SIĘ JAK MONIKA BRODKA

Góralka z Twardorzeczki, Monika Brodka, jakiś czas temu odnalazła swój styl - zarówno w muzyce jak i w modzie. Dzięki LAMODE.INFO macie okazję trochę się zainspirować.

Monika Brodka ma zaledwie 23 lata, a dobrze wie czego chce od życia. Jak przystało na prawdziwą góralkę twardo stąpa po ziemi i zawsze potrafi postawić na swoim. O sobie mówi, że muzyka jest jedną z jej nawiększych miłości, modą zaczęła interesować się stosunkowo niedawno. Zaprzyjaźniła się ze stylistką poznaną na jednej z wielu sesji zdjęciowych, Vasiną. To ona zdradziła jej tajniki dobrego stylu i otworzyła drzwi do świata mody. Od tamtej pory Monika regularnie pojawia się na okładkach branżowych magazynów i rubrykach najlepiej ubranych gwiazd. Piosenkarka, znając najnowsze trendy, stawia na jakość i kolor. Dba też o to, żeby zachować proporcje i nosić świetnie skorojone ubrania. Ważne przecież, żeby przede wszystkim dobrze czuć się w tym, co się nosi.

 

 

Gwiazda zdradziła, że ze względu na młody wygląd czasem nie traktuje się jej poważnie. Ostatnio więc można ją podziwiać w bardzo kobiecych stylizacjach i  na niebotycznych obcasach.  Podpowiadamy, w co się ubrać, żeby wyglądać jak ona.

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK MONIKA BRODKA/brodka zestaw.png

1. Koszula Golden Goose ok.877 PLN; 2. Czółenka Kurt Geiger ok.765 PLN; 3. Jeansy Burberry ok.909 PLN; 4. Marynarka Reiss ok.834 PLN; 5. Bransoletki Topshop ok. 28 PLN i 60 PLN

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: stylizacja | monika brodka | trend |

podobne artykuły