PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WIELKI POWRÓT PLECAKA

WIELKI POWRÓT PLECAKA

Gucci, Lanvin i Ermenegildo Zegna - te marki lansują plecak w tym roku!

Jeszcze parę sezonów temu byliśmy skłonni ogłosić śmierć plecaka. Jednak w modzie wszystko wraca – powrócił i plecak. Już zeszłego lata lansował go sam Marc Jacobs w kolekcji dla Louis Vuitton.

 

W tym roku plecaki  będą jeszcze bardziej popularne. I całe szczęście – są wygodne i pojemne, idealnie nadają się zarówno na plażę, jak i na wyjście do miasta. Na pewno jest to miła alternatywa dla panów, którzy nie lubią toreb.

 

Mężczyźni ceniący sobie klasykę mogą wybierać wśród plecaków z jasnej skóry i z drelichu. Ich kształty inspirowane są workami żeglarskimi, żołnierskimi chlebakami i szkolnymi tornistrami. Są ponadczasowe i stanowią oryginalny dodatek do stylizacji. Pasują nawet do garnituru. W sezonie wiosennym lansują je między innymi Ermenegildo Zegna i Gucci.

 

Natomiast ci z Was, którzy nade wszystko zwracają uwagę na funkcjonalność i wygodę, zdecydują się raczej na te szalone i kolorowe z dużą ilością kieszeni – przypominają one plecaki alpinistów, i są równie trwałe. Ten styl docenili projektanci Lanvin, Frankie Morello, Mihara Yasuhiro oraz Walter Van Beirendock.

 

Dla kobiet mężczyzna z plecakiem to osobnik żądny przygód i niebojący się wyzwań – idealny partner na wiosenne i letnie eskapady, choćby i autostopem.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/WIELKI POWROT PLECAKA/plecaki kolaz.jpgfot. East News (Frankie Morello, Gucci, Ermenegildo Zegna, Ermenegildo Zegna)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/WIELKI POWROT PLECAKA/plecaki 1 kolaz.jpgfot. East News (Frankie Morello, Walter Van Beirendock, Mihara Yasuhiro, Mihara Yasuhiro)

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: moda męska | wiosna-lato 2011 | TRENDY |

podobne artykuły