Logotyp serwisu lamode.info
U FRYZJERÓW X 2 – OTWARCIE NOWEGO SALONU I POKAZ FRYZUR

U FRYZJERÓW X 2 – OTWARCIE NOWEGO SALONU I POKAZ FRYZUR

Patronowaliśmy uroczystej inauguracji kolejnego salonu popularnej ekipy. Sprawdźcie jak świętowaliśmy!

Po czterech latach od powstania pierwszego salonu pora na kolejny krok. Otwarcie nowego miejsca to idealny pretekst do wyprawienia hucznej imprezy oraz organizacji… pokazu! Tym razem goście mogli jednak obejrzeć nie prezentację kolekcji odzieżowej, ale fryzur. Wszystko pod szyldem popularnej i cenionej w branży oraz wśród klientek marki U Fryzjerów – 14 grudnia 2015 roku świętowaliśmy na ulicy Bohaterów Września 22 w Warszawie!

 

Nowatorskie fryzjerskie show na żywo to pomysł kreatywnego teamu na uczczenie otwarcia drugiego już salonu. Gwiazdy i dziennikarze mogli poznać kobietę U Fryzjerów w czterech odsłonach oraz dowiedzieć się w jaki sposób przygotować dla niej stylizacje na co dzień, na randkę, imprezę i wielkie wyjście. Wszystko wpisane w praktyczną koncepcję DIY, czyli możliwości odtworzenia sobie takiej fryzury samodzielnie w domu. Na backstage'u natomiast powstały bardziej kreatywne i odważne wersje. „Z jednej strony chcieliśmy stworzyć kolekcję użytkową, która mogłaby przyjąć się na ulicach miast. Z drugiej, chcieliśmy dać upust naszej kreatywności. Tak narodził się pomysł, żeby na scenie powstały upięcia nieskomplikowane – dzięki czemu wyszliśmy z naszą kolekcją do prawdziwych kobiet – a poza sceną fryzury, które należy traktować raczej jako sztukę” - mówią Tomasz Bożek i Piotr Popławski, właściciele U Fryzjerów.

 

Cały pokaz był owocem współpracy obu salonów i ekip. „Byliśmy pewni, że to właściwi ludzie na właściwym miejscu. I my, i nasi fryzjerzy, bardzo często pracujemy z gwiazdami, czeszemy przy sesjach i pokazach, ale – co najważniejsze – jesteśmy na co dzień w salonie i mamy styczność z klientami. Dzięki temu pomysł, żeby zaprezentować i modę użytkową, i sztukę, miał prawo zadziałać” – twierdzą założyciele marki. Zapewniają również, że pokaz inaugurujący otwarcie drugiego salonu, był pierwszym z wielu planowanych na przyszłość, wspólnych projektów.

 

Warstwa fryzjerska pokazu to zasługa pracowników salonów U Fryzjerów, jednak warto zaznaczyć, że na sukces wydarzenia pracowało wiele osób. Modelki miały na sobie ubrania z najnowszej kolekcji marki ChomiSawa, a za ich stylizację odpowiadała Marta Śliwińska. Sam okaz wyreżyserował natomiast Maciej Majzner.

 

Na wydarzeniu pojawiły się znane klientki salonu, m.in. Klaudia Halejcio, Izabela Zwierzyńska, Osi Ugonoh, Ewa Mielnicka, Dominika Zasiewska czy prowadząca pokaz Basia Pasek.

 

Fotorelację z otwarcia możecie zobaczyć w naszej galerii, a także na kanałach mediów społecznościowych obu salonów, zajrzyjcie na ich stronę tutaj! Już niebawem więcej smaczków - m.in. nasza wizyta w nowej lokalizacji, wywiad z twórcami oraz tutoriale fryzjerskie, śledźcie nas! 

 


ADRESY: Salony U Fryzjerów – al. Bohaterów Września 22 oraz ul. Andersa 13, Warszawa

tagi: U Fryzjerów | salon U Fryzjerów | otwarcie salonu U Fryzjerów | U Fryzjerów Bohaterów Września 22 | U Fryzjerów pokaz fryzur | U Fryzjerów show |

podobne artykuły