Logotyp serwisu lamode.info
T-SHIRT PUTIN NOT WAR MARKI LE GIA W NOWEJ ODSŁONIE

T-SHIRT PUTIN NOT WAR MARKI LE GIA W NOWEJ ODSŁONIE

Polska marka Le-Gia to doskonały przykład mody, która zabiera głos w słusznej sprawie. Jej koszulki PUTIN NOT WAR powstały w ramach akcji wspierania ofiar konfliktu na Ukrainie. Zobaczcie sami!

Niedawno pisaliśmy o ciekawej inicjatywie Sandry Kpodonou, projektantki marki le GIA, która postanowiła wspomóc ofiary konfliktu na Ukrainie. W tym celu zaprojektowała t-shirt z dość wymownym napisem „Putin not war" jako formę sprzeciwu wobec rosyjskiej polityki prowadzonej w stosunku do naszych wschodnich sąsiadów. Jednak same słowa wsparcia to nie wszystko, projektantka postanowiła przeznaczyć także część dochodu ze sprzedaży koszulek na rzecz fundacji wspierającej ofiary działań na Ukrainie. W akcję od początku zaangażowało się wiele znanych osób m.in. polska wokalistka Doda.

 

W pierwszej odsłonie t-shirt prezentował się w czarnej wersji z kontrastującym jasnym napisem i pacyfką, wykończony skórzanymi lamówkami. Nowe wydanie nawiązuje do klasyki gatunku – to biały top z klasycznym ciemnym napisem i czarnymi wykończeniami. Dodatkowym elementem jest nadruk w kształcie jabłka, które - jak pewnie się domyślacie - nawiązuje do popularnej akcji „zjedz jabłko na złość Putinowi". Co więcej, koszulki wykonano z oddychającej bawełny, co z pewnością jest zdecydowanym komfortem. 

 

Sandra Kpodonou niedawno odwiedziła program „Pytanie na śniadanie”, gdzie bliżej opowiedziała o pomyśle i misji swojej akcji. T-shirty znajdziecie wyłącznie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com. Pamiętajcie, że razem „działamy na wspólny cel tworzenia lepszego świata !"

 

tagi: le-Gia charytatywnie | tshirt Putin not war | le-Gia | moda polska | BoutiqueLaMode.com |

podobne artykuły