PL / EN
AGNIESZKA SZULIM I ANTONI PAWLICKI W NOWEJ KAMPANII LEVI’S

AGNIESZKA SZULIM I ANTONI PAWLICKI W NOWEJ KAMPANII LEVI’S

„Live in Levi’s” to globalna kampania kultowej już marki dżinsów. W Polsce jej ambasadorami zostali Agnieszka Szulim i Antoni Pawlicki. Co ich łączy? Ubrania Levi’s były świadkami niezwykłych momentów w ich życiu. Zobaczcie sami!

Pod hasłem „Live in Levis” kryje się najnowsza kampania marki Levi’s, która pokazuje autentyczne momenty z życia fanów marki. Jej ambasadorami w Polsce została znana z ciętego języka i niepokornego charakteru Agnieszka Szulim oraz jeden z najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia Antoni Pawlicki. Zdjęcia tworzą swoistą narrację na temat historii bohaterów, które stały się inspiracją do powstania sesji zdjęciowych, a to wszystko w towarzystwie kultowych ubrań Levi’s.

 

Wyjątkowa sesja została zrealizowana w Warszawie, w przestrzeniach istotnych i bezpośrednio związanych z postaciami Agnieszki i Antoniego. Każde miejsce jest inne i nawiązuje do innej historii, którą dzielą się z nami gwiazdy kampanii. I tak dziennikarkę widzimy przy stacji Warszawa Powiśle, w okolicach stadionu Legii czy na motorze w miejskich, podkreślających wolność i swobodę stylizacjach. Dodatkowo dzięki ich silnym osobowościom i nastawieniu do życia  projekt Levi’s nabiera autentycznego i dynamicznego charakteru.

 

Jak opisuje Justyna Gościńska, dyrektor marketingu Levi’s, „Zapraszając do współpracy takie osobowości jak Agnieszka i Antoni, chcieliśmy połączyć inspirujące osobowości z kultowymi produktami Levi’s. Obie gwiazdy, prywatnie miłośnicy marki, idealnie uosabiają ideę „Live in Levi's” pokazując, jak ich ubrania stają się świadkami niezwykłych momentów w ich życiu”. Już po zdjęciach z backstage’u widzimy, że efekty współpracy robią wrażenie.

 

Za obiektywem stanęli wybitni fotografowie, za zdjęcia Agnieszki Szulim odpowiadał Adam Pluciński, a Antka Pawlickiego Radek Polak. Obaj mają już na swoim koncie współpracę z najlepszymi polskimi magazynami i prestiżowymi markami. Na końcowe efekty sesji trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. 

 

A już teraz zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z backstage'u!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: kampania Live in Levis | kampania levis | Agnieszka Szulim | Antoni Pawlicki | dżinsy |

podobne artykuły