PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANIA CELARY - NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

ANIA CELARY - NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

Choć w modelingu stawia dopiero pierwsze kroki, mogliśmy oglądać ją już na pokazach Zienia czy duetu Paprocki&Brzozowski. Poznajcie prześliczną Anię Celary – nową twarz agencji D’vision.

Ania Celary zawsze marzyła o karierze modelki i znalezieniu się na wybiegu, dlatego też nie mogła trafić lepiej. Właśnie trafiła pod skrzydła jednej z najlepszych polskich agencji modelek D’Vision, która stoi za sukcesami znanych już na całym świecie Anji Rubik, Zuzanny Bijoch czy Maji Salamon. Dodatkowo z Anją Rubik łączy ją nie tylko imię, nowa podopieczna agencji ma wszystko, co potrzebne do zrobienia kariery – klasyczną urodę, piękne blond włosy i wymiary 81-62-88. Pierwsze zdjęcia testowe wyszły naprawdę obiecująco, a Ania prezentuje się na nich bardzo kobieco i naturalnie.

 

Świetną figurę i zgrabne nogi zawdzięcza swojej słabości do tańca. Natomiast wolne chwile spędza jak zwykła dziewczyna, spotykając się z przyjaciółmi. Co ciekawe, przyjemność sprawia jej także prowadzenie stron na Facebooku, a spełnieniem marzeń jest właśnie praca modelki. Jej kariera już teraz nabiera rozpędu, niedawno mogliśmy oglądać ją na pokazach Zienia i duetu Paprocki Brzozowski, dlatego też mamy wrażenie, że to nie ostatni raz, kiedy o niej piszemy

 

Zobaczcie koniecznie galerię ze zdjęciami młodziutkiej modelki, a samej Ani życzymy wielu sukcesów!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Ania Celary | nowa twarz D'Vision | D'vision | Zień | paprocki&brzozowski |

podobne artykuły