PL / EN
TRINNY I SUSANNAH UBIERAJĄ POLSKĘ

TRINNY I SUSANNAH UBIERAJĄ POLSKĘ

Słynne Brytyjki Trinny Woodall i Susannah Constantine ponownie w Polsce - program „Trinny i Susannah ubierają Polskę” na kanale TVN Style już od 21. kwietnia!

Najsłynniejsze stylistki i dziennikarki modowe na świecie – Brytyjki Trinny Woodall i Susannah Constantine poprowadzą polską wersję programu "Trinny i Susannah ubierają Polskę", który będzie emitowany na kanale TVN Style od 21. kwietnia. Zdjęcia do programu właśnie ruszyły!

 

Na program złoży się osiem odcinków. W każdym z nich weźmie udział dziesięć osób, zarówno pań, jak i panów, wybranych spośród tysięcy zgłoszeń. Odcinki będą kręcone w czterech polskich miastach - Łodzi, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Brytyjki 29. i 30. marca przebywały w Łodzi, następnie udadzą się do Poznania. 4. i 5. kwietnia spędzą w Krakowie, natomiast finałowe odcinki będą kręcone w Galerii Mokotów w Warszawie  6. i 7. kwietnia.

 

Brytyjki po raz pierwszy gościliśmy w Polsce niespełna rok temu. Wówczas spotkanie także odbyło się w warszawskiej Galerii Mokotów, podczas którego stylistki odkrywały przed Polkami tajemnice ich sylwetek i podpowiadały, jak zatuszować swoje mankamenty, jednocześnie podkreślając atuty. Trinny i Susannah zdradziły, że pomimo iż dotąd jeździły wyłącznie do krajów anglojęzycznych, to wizyta w Polsce przekonała ich, że bariery językowe są łatwe do przełamania.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: stylista | porady | Trinny Woodall | Susannah Constantine |

podobne artykuły