PL / EN
TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - LETNI SZYK Z ZEGNY

TRENDY WIOSNA-LATO 2011 - LETNI SZYK Z ZEGNY

Z Zegna to gałąź Ermenegildo Zegna skupiona na młodszych odbiorcach. Podpowiadamy, jak odtworzyć look prosto z wybiegu na sezon wiosna-lato 2011.

Alessandro Sartori, dyrektor kreatywny marki Z Zegna to perfekcjonista w każdym calu. W sezonie wiosna-lato 2011 zaproponował prefekcyjną organiczną kolekcję, inspirowaną naturą. Len, bawełna, moher, jedwab oraz paleta barw, które nawiązują do matki natury zdominowały projekty Z Zegny. Nie brakuje tu klasycznych męskich kurtek typu parka, bawełnianych szortów i spodni, które można określić w dwójnasób, bo są jednoczęsnie wąskie i szerokie. Patrząc jak projekty układają się na sylwetkach, ma się wrażenie, że ubrania żyją własnym życiem. Wszystko dzięki krawiectwu na najwyżyszm poziomie i zastosowaniu specjalnych technik.

 

Aby odtworzyć stylizację z pokazu Sartori, trzeba zainwestować w dobrą jakość. Kluczowym elementem zestawu są świetnie skrojona koszula (każdy pan powienien mieć kilka takich w swojej szafie) i rzymskie sandały, które cyklicznie, co sezon, powracają na wybiegi. Odpowiednio dobrane bawełniane szorty w odcieniach niebieskiego, to synonim dyskretnego luksusu, a zarazem maksimum wygody. Z Zegna proponuje łączyć je z szarością i bielą otrzymując w rezultacie look z rozgrzanego słońcem Sain-Tropez.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/JAK Z WYBIEGU Z ZEGNA/kolaz zegna z.jpg1. Koszula Topman 125 PLN; 2. Pasek Fred Perry 185 PLN; 3. Szorty Acne 430 PLN; 4. Kurtka Hugo Pratt 775 PLN; 5. Sandały Zara 220 PLN

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: wiosna-lato 2011 | Z Zegna | TRENDY |

podobne artykuły