Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 W MAKIJAŻU – MAKE UP NO MAKE UP

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 W MAKIJAŻU – MAKE UP NO MAKE UP

Makijaż no make up w dalszym ciągu króluje na wybiegach! Dowiedz się więcej o tej makijażowej tendencji jesienno-zimowego sezonu

Najważniejszą tendencją w makijażach na nadchodzący sezon jest… brak makijażu. Oczywiście, jego pozorny brak. Trend ten utrzymuje się na wybiegach już jakiś czas, i świetnie! Naturalne piękno to bowiem to, co często bywa niedoceniane, podczas gdy powinno znajdować się na pierwszym miejscu. Przy okazji, jest to również wygodny sposób na to, by zawsze wyglądać świetnie. W sezonie jesienno-zimowym makijaż no make-up  nieco ewoluował - wizażyści proponują abyśmy delikatnie podkreślały górne powieki ledwie widocznym kolorem - na przykład bladym różem lub pomarańczowym.

 

Kluczem są perfekcyjnie dobrane kosmetyki. Na szczęście w dzisiejszych czasach coraz więcej marek prowadzi własne stoiska, na których profesjonalne makijażystki prowadzą mini szkolenia, dobierając jednocześnie wszelkie produkty – niezawodne i dobre na każdą okazję. Jeśli zatem jeszcze nie przekonałaś się do makijażu no make-up, warto spróbować. Efekty mogą przerosnąć oczekiwania!

 

W galerii poniżej prezentujemy tę tendencję w interpretacji największych wizażystów, pracujących przy pokazach dla czołowych światowych marek – zainspiruj się i… do dzieła!

tagi: makijaż | uroda | trendy jesień zima 2011 |

podobne artykuły