Logotyp serwisu lamode.info
ODŚWIEŻONA WERSJA LINII KOSMETYKÓW L’ORÉAL TRUE MATCH

ODŚWIEŻONA WERSJA LINII KOSMETYKÓW L’ORÉAL TRUE MATCH

Beyoncé, Claudia Schiffer, Milla Jovovich i wiele innych gwiazd stosują podkłady z serii L’Oréal True Match. Zobaczcie, czym kosmetyki francuskiej marki odróżniają się od innych.

Nie od dziś wiadomo, że sekret dobrego makijażu tkwi u jego podstaw. A podstawą taką z pewnością jest dobry podkład – pozwala on wyrównać koloryt cery, nadać jej promienny blask, wymodelować owal twarzy czy ukryć oznaki zmęczenia. Dużym problemem staje się jednak dla większości kobiet wybór odpowiedniego koloru kosmetyku. Naprzeciw powyższym problemom wychodzi linia True Match marki L’Oréal oferująca produkty, które dzięki nowoczesnej formule dopasowują się do naturalnego koloru skóry. Podkłady z serii posiadają dodatkowo właściwości nawilżające, dzięki czemu cera pozostaje świeża niemal przez cały dzień.

 

W ofercie linii True Match znajdują się także prasowany puder, róż  oraz rozświetlający korektor. W ramach renowacji gamy na rynku pojawi się także nowy, kryjący korektor, a dotychczasowe opakowania nabiorą bardziej luksusowego wyglądu.

 

Ambasadorkami linii kosmetyków marki L’Oréal są między innymi Beyoncé, Claudia Schiffer, Jennifer Lopez i Milla Jovovich. A czy Wy znacie już produkty z serii True Match?

tagi: L’Oréal | L’Oréal True Match | uroda | make up |

podobne artykuły