Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY FRYZURY MĘSKIE WIOSNA LATO 2018

TRENDY FRYZURY MĘSKIE WIOSNA LATO 2018

Zobacz, jakie fryzury męskie zatriumfują w najbliższym sezonie!

Spis treści

1. MODNE FRYZURY MĘSKIE WIOSNA LATO 2018

2. ELEGANCKIE PASMA NA BOK - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

3. UKRYTE ZAKOLA - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

4. KRĘCONE WŁOSY - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

5. KRÓTKIE I MOCNO WYSTRZYŻONE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

6. MŁODZIEŻOWA I CHŁOPIĘCA WERSJA - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

7. FRYZURA Z ZACZESEM - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

8. Z GRZYWKĄ I PRZEDZIAŁKIEM - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Fryzjerstwo co roku zaskakuje nas nowościami. Modyfikuje, urozmaica i wprowadza przeróżne formy. Tym razem bierzemy pod lupę uczesania męskie. Przekonaj się, jakie trendy proponują styliści na wiosnę lato 2018 i wybierz z nich jeden, idealny dla siebie.

MODNE FRYZURY MĘSKIE WIOSNA LATO 2018

W 2018 roku królują fryzury z przedziałkiem, eleganckie pasma na bok oraz uczesania kryjące zakola. Modne będą także: kręcone włosy, krótkie i mocno wystrzyżone, w młodzieżowej i chłopięcej formie oraz pasma zaczesane do tyłu. Wśród najświeższych propozycji nie zabraknie uczesań z wygolonymi bokami oraz długich włosów w stylu Kurta Cobaina. Wszystkie propozycje zawitały na pokazach mody marek Dior, Kenzo, Balmain, St. James oraz Hoolywood.

ELEGANCKIE PASMA NA BOK - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Grzeczna i elegancka fryzura. Idealna dla mężczyzn, którym zależy na modnym cięciu bez zbytniego eksperymentowania. Ponadczasowa i prosta do wystylizowania. Góra jest zgarnięta na jeden bok, zgodnie z ich naturalnym kierunkiem ułożenia, a boki są zaczesane do tyłu. Te modne cięcie królowało na pokazie marek St. James i Hoolywood.

fot. East News


UKRYTE ZAKOLA - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Ta fryzura jest modną alternatywą dla mężczyzn mających zakola. Dłuższe pasma z grzywką przysłaniające przerzedzone miejsca to świetna opcja, by zachować młodzieńczy look. Fryzura sprawia wrażenie potarganej przez wiatr i w takim naturalnym wydaniu podoba nam się najbardziej. Widzieliśmy ją na pokazie marki Balmain.

fot. East News

 

KRĘCONE WŁOSY - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Zawadiacka i młodzieńcza fryzura, którą możesz nosić na wiele sposobów. Kręcone i pofalowane włosy, także w wersji z grzywką wpisują się w trendy wiosna lato 2018. Delikatnie, niedbale zaczesanie z przodu i wygładzone z tyłu to propozycja fryzury dla tych, którzy lubią stylizacje z charakterem. Kręcone włosy zagościły na pokazach mody St. James oraz Hoolywood.

fot. East News


KRÓTKIE I MOCNO WYSTRZYŻONE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Góra wycieniowana, boki wygolone, ale nie na zero. Ta fryzura zasługuje na uwagę większości mężczyzn, z tego względu, że zawsze wygląda dobrze i przystoi ją nosić w każdym wieku. Jest uniwersalna, ponadczasowa, a w dodatku podkreśli rysy twarzy. Dobrze wystrzyżona pozwoli ułożyć się w kilka chwil. To cięcie pojawiło się na wybiegu mody marki St. James i Cerruti.

fot. East News


MŁODZIEŻOWA I CHŁOPIĘCA WERSJA - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Ta fryzura jest idealna dla nastolatków. Jej cechy charakterystyczne to roztrzepana góra i krótkie boki. Włosy układają się naturalnie i swobodnie. Młodzieżowa, chłopięca wersja uczesania wprowadza do stylizacji nowy powiew świeżości. Wystarczy spojrzeć na propozycje fryzur od marek Boss, St. James, Sean Suen i Hoolywood.

POLECAMY: TRIKI STYLIZACYJNE DLA MĘŻCZYZN

fot. East News


FRYZURA Z ZACZESEM - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Jedną z najmodniejszych fryzur męskich w sezonie wiosna lato 2018 są pasma zaczesane do tyłu. Zgarnięte do tyłu włosy optycznie wyszczuplają buzię i dodają wzrostu. Zaczes może być też wykonany na bok. To cięcie jest wzorowane na modzie okresu przedwojennego i powraca w nowym stylu na pokazy mody Christophe Lemaire oraz Hoolywood.

fot. East News


Z GRZYWKĄ I PRZEDZIAŁKIEM - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2018

Grzywka urozmaici każdą fryzurę. W sezonie wiosna lato 2018 przybiera różne oblicza: od długiej, przez okrągłą, aż po cieniowaną. Najmodniejsze są te w wersji lekko opadającej, zaczesanej na jeden bok lub totalnie postrzępionej. Nowoczesną opcję stanowi grzywka o nieregularnej formie, która może kończyć się znacznie ponad linią brwi, równać się z nią lub ją przekraczać. Niedbała, staranna, schludna czy swobodna? Inspiruj się pokazami mody Kenzo oraz Dior i wybierz swój ulubiony wariant grzywki.

fot. East News

Wszystkie wspomniane propozycje modnych fryzur zobaczysz w naszej galerii zdjęć!

tagi: wiosna lato 2018 | pokazy mody | TRENDY |

podobne artykuły