PL / EN
TOP 5 FRYZUR NA 2018 ROK

TOP 5 FRYZUR NA 2018 ROK

Najlepsi styliści fryzur w Polsce radzą, jakie fryzury warto nosić w tym sezonie!

Wyjątkowe trio fryzjerskie TRES: Piotr Hull, Tomasz Migdal i Sergiusz Pawlak mówią, jakie fryzury będą popularne w 2018 roku!

NAJMODNIEJSZA FRYZURA = FRYZURA DOPASOWANA DO NAS

Co będziemy nosić na głowach w 2018 roku? Ilu ekspertów, tyle opinii, ale zdaniem Hulla, Migdala i Pawlaka wyraźny trend powinien być jeden - dopasowanie fryzury do swojej osobowości. Piękna kobieta, to ta, która dobrze czuje się w swojej skórze i ze swoim uczesaniem, i na to powinien kłaść nacisk każdy ekspert. Inna rzecz, że dobry fryzjer to taki, który potrafi dopasować marzenie klientki do jej urody i osobowości, więc mimo wszystko warto pojawiać się w salonach z własnymi inspiracjami.

ZOBACZ TEŻ: FRYZJERSKIE PORADNIK - JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWY SALON

FRYZURY W STYLU LAT 80.

Czym się inspirujemy w 2018 roku? Przekrój jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mocnym trendem będą lata 80., niezależnie od długości włosów. W krótkich fryzurach jeże i styl punk-rockowy zostaną zastąpione cięciami w stylu księżnej Diany czy Alexis z Dynastii - wygodne, ale dziewczęce lub wręcz kobiece.


FRYZURY GLAMOUR

Przy włosach dłuższych rządzić będą style glamour i disco, czyli objętość i jeszcze raz objętość. Powrócą loki - już nie tylko romantyczne, rozwiane fale, ale także mocniejsze skręty, aż po afro. Ten trend pojawiał się już w Rothko hair, autorskiej kolekcji TRES wypuszczonej w drugiej połowie minionego roku, ale jego emanację zobaczycie w trzeciej kolekcji sygnowanej przez polskich artystów, która pojawi się już niebawem.

LONG BOB

Trendem, który się utrzyma będzie long bob (inaczej: lob) - teraz w wersji odrobinę krótszej, ale wciąż bardzo kobiecej i schlebiającej niemal każdej urodzi.

POLECAMY: TRENDY FRYZURY WIOSNA LATO 2018 

NATURALNE WŁOSY

W koloryzacji wracamy do natury - subtelnych, przenikających się kolorów ze zdecydowaną dominacją ciemniejszej palety.

Który trend wybierzecie dla siebie? A może już jedną z tych fryzur nosicie? Sprawdźcie to w galerii!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: fryzury | wiosna lato 2018 | TRES |

podobne artykuły