PL / EN
TRENDY FRYZURY MĘSKIE 2017

TRENDY FRYZURY MĘSKIE 2017

Najmodniejsze cięcia i stylizacje dla panów na ten rok!

Wachlarz fryzur dla mężczyzn jest niezbyt szeroki i nie daje wiele pola manewru? Nic podobnego! Trendy na 2017 rok przełamują ten niesprawiedliwy stereotyp i udowadniają, że dział męskiego fryzjerstwa może być równie emocjonujący, co damski!

Na sezon wiosna lato 2017 projektanci lansują różnorodne trendy, ale pojawiły się 3 dominujące propozycje – bardzo krótkie włosy (na jeżyka lub prawie na łyso), wyraźne skręty (mocne loki i naturalne afro) oraz grzywki (na bok, proste i nieregularne). Nadal popularne są naturalne męskie looki w stylu nonszalanckiego nieładu, ale gdy poszukujecie więcej stylizacyjnych inspiracji, przyjrzyjcie się fryzurom na gładko (wtedy często również z wykończeniem na mokro), zaczesanym do góry i do tyłu oraz z przedziałkami – zarówno na środku i na boku. Fashionistom polecamy też prześledzić pokazy Burberry, Gucci, Roberto Cavalli, Armani, Versus, Lacoste lub Rag&Bone – tam znaleźliśmy najwięcej fryzjerskich trendów na ten rok dla mężczyzn!

ZOBACZ TEŻ: TRENDY FRYZURY DAMSKIE 2017

Gotowi na wiosenne metamorfozy na głowie? Zajrzyjcie do nowego albumu z fryzurami i zainspirujcie się lookami prosto ze światowych wybiegów!

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: fryzury | wiosna lato 2017 | trendy | TRENDY |

podobne artykuły