PL / EN
FRYZURY POLSKICH MODELEK 2017

FRYZURY POLSKICH MODELEK 2017

Przyjrzyjcie się, jakie fryzury noszą obecnie gwiazdy polskiego modelingu!

Modelki to współcześnie it-girls pokroju gwiazd estrady czy kina. Ich styl życia, ubierania się czy praca inspirują miliony na całym świecie. Dzisiaj przyglądamy się fryzurom, które noszą polskie modelki.

W zestawieniu o zagranicznych modelkach pisaliśmy, że obecnie obok naturalnych włosów, lansowane są long boby, oryginalne kolory, grzywki i super krótkie cięcia. Jak odnoszą się do tych trendów nasze gwiazdy modelingu? Polki w dużej większości stawiają na prostotę, naturalność i bardzo długie włosy, ale chętniej niż kiedykolwiek wcześniej widzimy też fryzjerskie eksperymenty. Anja Rubik, Daga Ziober czy Asia Piwka zdecydowały się na skrócenie kosmyków do ramion, a na odważne zgolenie włosów postawiły w ostatnim czasie Zosia Wróbel i Cleo Ćwiek. Jak widać, podążanie za światowymi tendencjami, wyszło ostatnim modelkom na dobre, bo ich kariera zaraz po zmianie wizerunku poszybowała mocno w górę!

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY ZAGRANICZNYCH MODELEK 2017

Fanki Anji Rubik, Mary Dyks, Moniki JAC Jagaciak czy Joanny Krupy – zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, jak noszą się Wasz idolki!

Lubicie piękne włosy? Marka Cameleo od Delia Cosmetics wraz z naszą redakcją przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wyjazd na paryski tydzień mody! Aby wziąć udział, kliknij tutaj!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: modelki | fryzury | TRENDY |

podobne artykuły