PL / EN
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MĘSKIE FRYZURY I UCZESANIA

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MĘSKIE FRYZURY I UCZESANIA

Dla niecierpliwych publikujemy przegląd jesienno-zimowych trendów w męskiej stylizacji fryzur. Zobaczcie koniecznie!

Męskie fryzjerstwo, podobnie jak moda, słynie z zachowawczości i powściągliwości. Przez swoje ograniczenia stawia stylistom fryzur nie lada wyzwania, które to ci ochoczo podejmują, udowadniając, że w męskim fryzjerstwie dziać się może bardzo, ale to bardzo wiele. Nie inaczej jest w przypadku trendów w męskich fryzurach na sezon jesień zima 2012/13.

 

PAN GRZECZNY


Elegancja sięga ekstremum – panowie czeszą się jak w dawnych czasach, na bok, mocno zaznaczając przedziałek. Są jednak i pewne modyfikacje – niektórzy styliści lansują nieco dłuższe włosy, które łatwiej uczesać. Inni, jak u Calvin Klein proponują fryzury o nutce retro, nawiązując do legendarnego stylu Jamesa Deana. Zwróćmy uwagę na istotny detal – większość uczesań na bok idzie w parze z dość długą, opadająca na czoło grzywką.

 

ROCK’N’ROLL

W opozycji do trendu eleganckiego, styliści fryzur męskich zaproponowali zupełne przeciwieństwo – rock’n’rollowe, zadziorne fryzury, nawiązujące do stylu współczesnych muzyków. Nieregularnie wycieniowane, stawiane za pomocą żelu lub pianki włosy sprawiają wrażenie nieuczesanych, lub niezdarnie w biegu ogarniętych po nocy mocnego snu. Tzw. „bed head” jest idealny na wszelkiego rodzaju imprezy – nieważne, jak bardzo się potargasz, ponieważ nadal będziesz modnie… potargany!

 

DŁUGOŚĆ MA ZNACZENIE


Kolejnym znaczącym trendem, również powstałym w opozycji do powściągliwej elegancji są długie włosy. Puszczone luźno lub lekko zebrane do tyłu – samo uczesanie nie gra roli, ponieważ w sezonie jesień zima 2012/13 znaczenie ma długość.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: moda męska | trendy jesien zima 2012/13 | włosy | uroda |

podobne artykuły