PL / EN
TROPICAL PARADISE – KOLEKCJA BIŻUTERII SWAROVSKI WIOSNA LATO 2013

TROPICAL PARADISE – KOLEKCJA BIŻUTERII SWAROVSKI WIOSNA LATO 2013

Tęczowe szaleństwo karnawału w Rio, egzotyczna fauna i flora lasów zwrotnikowych oraz krystalicznie czyste wody zatoki Acapulco. Wiosenna kolekcja słynnej marki Swarovski w okamgnieniu przeniesie Was do tropikalnego raju Ameryki Łacińskiej. Zobaczcie!

Mówi się, że podróże uczą, a my, podziwiając najnowszą kolekcję Swarovski stwierdzamy, że dalekie wojaże stanowią też doskonałe źródło natchnienia. Tęczowe szaleństwo karnawału w Rio, egzotyczna fauna i flora lasów zwrotnikowych oraz krystalicznie czyste wody zatoki Acapulco zainspirowały projektantów słynnej marki do stworzenia wspaniałej linii mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy kryształowej biżuterii.

 

 

Co znajdziemy w kolekcji Tropical Paradise? Nawiązujące do tajemniczej cywilizacji Inków masywne kolie wysadzane wielobarwną kryształową mozaiką z pewnością przypadną do gustu wszystkim zwolenniczkom połyskliwego stylu glamour, zaś miłośniczki nauk przyrodniczych ucieszy szeroki wybór wisiorków, kolczyków i bransoletek wykorzystujących motywy tropikalnych roślin i zwierząt. Jesteśmy oczarowane multikolorowymi chrabąszczami oraz filigranowymi ważkami i już teraz przeczuwamy, że komplet biżuterii z różowym flamingiem okaże się hitem całej kolekcji!

 

 

Zerknijcie do naszej galerii. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Swarovski wiosna lato 2013 | Tropical Paradise | kryształy Swarovski | SWAROVSKI |

podobne artykuły